כפיפות בטן על ספסל

איך להשיג בטן שטוחה?

כל כך הרבה חלומות מקיפים אותנו מידי יום, אבל איך להשיג בטן שטוחה ויפה זהו אחד החלומות הכי פופולריים שקיימים. ובכן, מדובר במשימה לא פשוטה בכלל אבל בהחלט אפשרית הדורשת המון משמעת, סבלנות גנטיקה מההורים ועוד כמה דברים עליהם נרחיב בהמשך הכתבה.

5 כלים איך להשיג בטן שטוחה?

גנטיקה – זהו אומנם לא כלי אבל בהחלט משהו שאם יש לכם אז הרווחתם בענק, אחרת תצטרכו לעבוד קשה כדי להשיג את התוצאות הרצויות. אלו שנולדו עם גנטיקה מופלאה בבטן עליהם להודות להוריהם ויחד עם זאת לחבק חזק את המתנה הנהדרת הזאת שלא תברח להם מהידיים.

איכלו מושכל – אכילה מושכלת ומותאמת אישית עם כללים מנחים הכתובים בעזרת תפריט מסודר תביא עמה תוסף עזר חזק מאוד לקראת המטרה. חשוב להקפיד לאכול ע"פ כללים נכונים, בין אם זה אומר סוג מסוים של פחמימות, כמות נכונה של חלבונים ושומנים בצורה סבירה. כמו כן, כדי שלא תשתעממו מהר מידי מומלץ להחליף את התפריט כל תקופת זמן לשם הגיוון והעניין ובמטרה שתתמידו לאורך זמן.

התאמנו כמה פעמים בשבוע – תדאגו לפנות זמן עבור פעילות גופנית בכלל, וכמובן עבור תרגילי בטן בפרט. חשוב שתהיו ערים לעובדה כי שרירי הבטן הינם שרירים לכל דבר ועניין ממש כמו שרירי הרגליים, החזה והגב וכי אם ברצונכם לעצב ולחזק אותם עליכם לבצע מספר תרגילים לחיזוק שרירי הבטן.

מבטיחים לעשות את המקסימום

תדאגו לבצע פעילות אירובית – אל תשכחו לשלב סוג של אימון אירובי במקביל למשל: ריצה, הליכה, שחיה, בוקסינג, ריקודים או כל דבר אחר המגביר את פעילות הלב ומעודד שריפת קלוריות מוגברת יותר מאימון משקולות.

היתפסו על איזה מודל לחיקוי – חשוב שתשדרו לעצמכם כל הזמן מסרים חיוביים למוח שאתם יכולים, רוצים ונחושים להשיג בטן שטוחה. דרך יצירתית לעשות זאת הינה להסתכל בתמונות או אפילו טוב מזה לצפות בתרגילי כושר בוידאו של מעין "סלבס" בענף הכושר בעלי בטן מטורפת אשר עשו זאת. עצם העובדה, שתצפו בסרטונים של ווינרים ומובילים בתחום תגרום לכם לרצות להיות כמוהם ומכאן אתם תשדרו את המנטרה הזאת למוח בפרט ולגוף שלכם בכלל.

לסיכום, להשיג בטן שטוחה ומעוצבת זהו תהליך שייקח לכם זמן לחלקכם זו תהיה משימה בלתי אפשרית ולחלק אחר זה ייראה כמשהו אפשרי. אנחנו מקווים שתהיו מרוצים גם מהדרך ולא בהכרח מהתוצאה ואם לא הצלחתם להגיע למקסימום לא קרה כלום, תנסו להתאמץ קצת יותר (:

>>>לפרטים נוספים  "איך לבחור חדר כושר" תלחצו כאן

בהצלחה, מאמני הכושר של פרסונל פיט