בחורה עושה אימון כושר בבית

איך לעשות אימון כושר בבית?

אימוני כושר בבית זוהי אופציה נהדרת להזיז את הגוף כאשר קר או חם מידי, ולעיתים זהו פתרון מושלם כאשר לא מתחשק לכם ללכת למכון כושר בגלל שאתם עייפים או לא ממש בא לכם לצאת מהבית.

בפוסט הבא, ניתן לכם מספר טיפים נחמדים אשר יתרמו לכם מאוד באם החלטתם לעשות אימוני כושר בתוך הבית. מקווים שהטיפים שלנו יעזרו לכם וחלקכם תיישמו אותם.

איך לעשות אימון כושר בבית בצורה נכונה?

תכניסו ליומן – חשוב שתשריינו לעצמכם את האימון וממש תכתבו ביומן "היום אני עושה אימון כושר בבית". עצם העובדה שכתבתם זאת ביומן זוהי כבר התקדמות, יתרה מכך זה יצוף לכם בתת מודע מה שיגרום לכם להיזכר ובתקווה גם להתאמן.

קבלו מוזה מיוטיוב – ביוטיוב תוכלו למצוא מגוון של מאות אלפי סרטונים עם תרגילים לפי נושאים, קטגוריות, מותאמים לגברים או לנשים, עם ציוד או בלי. כמו כן, תוכלו להיכנס ולהתרשם מהפינה שלנו תרגילי כושר בוידאו להמשך לחצו כאן.

שימו מוסיקה שאתם אוהבים – כאמור, מוסיקה באימונים זהו פקטור מאוד חשוב שתורם רבות להמשך האימון. לכן חשוב כי תבחרו באיזה פלייליסט מגניב שיקפיץ אתכם ויגרום לכם להתאמן יותר ממה שחשבתם.

הזמינו אימון כושר בבית

השתדלו לפנות מקום – אם אתם עושים את האימון בסלון או בחדר האהוב עליכם, השתדלו שיהיה לכם מקום נוח לאימון ללא חפצים קהים העלולים לסכן אתכם. הרעיון שהחלל יהיה נקי מדברים, פרט למשקולות ולמזרן בהם אתם משתמשים.

תרכשו ציוד מינימלי – תמיד תוכלו להתאמן ללא ציוד בכלל, אבל אם תעשו זאת לאורך זמן אתם תתחילו להשתעמם קצת ולכן השתדלו לרכוש משקולות, כדור, רצועות TRX, מזרן ואם בא לכם דברים נוספים זה תמיד רצוי. הגיוון בציוד יאפשר לכם לטעום עוד סוגי אימונים וישמור עליכם מסוקרנים לאורך זמן כך שלא יימאס לכם מהר מידי.

תקבלו החלטה – עצם העובדה שהאימון הוא בבית בצורה עצמאית ולא אימון כושר אישי זהו פתח לבטל כל הזמן מחדש. כאשר אנו אומרים תקבלו החלטה, אנחנו בעצם מתכוונים כי אם החלטתם להתאמן היום פשוט תעשו את זה למרות שאין לכם פיקוח צמוד ואתם הבוס לעצמכם.

ציוד כושר

אילו סוגים של אימוני כושר בבית ניתן לעשות?

בגדול, אתם די יכולים לעשות את כל אימוני הכושר אשר חפצה נפשכם כמובן זה תלוי באיזה ציוד יש לכם בתוך הבית? כמה מקום לאימונים יש לכם בבית? ואלי יש לכם חדר כושר בבית אז בכלל זכיתם.

רשמנו בפניכם את מספר האופציות שתוכלנה לשרת אתכם והנה הן:

אימון כושר בבית ללא מכשירים – תמיד תוכלו לעשות אימון אירובי בבית או אימון אנאירובי כנגד משקל גוף כלומר בלי משקולות. תוכלו לשאוב רעיונות לתרגילים דרך האתר שלנו תחת הלשונית תרגילי כושר בוידאו ובמקביל תוכלו לצפות במאות אלפי סרטונים דרך יוטיוב שנחשב למקור סרטונים מטורף מבחינת ההיצע שלו.

תרגילי כושר בבית עם משקולות – אם אתם טיפוסים של "ברזלים" ואוהבים לנפח את השרירים, תוכלו לרכוש זוג משקולות ואף יותר עם משקל עבודה סביר והגיוני עבורכם ותתחילו לפמפם. קיים ארסנל מטורף של תרגילים שניתן לעבוד עליהם למשל: שרירי החזה, שרירי הישבן, הגב, הידיים. את התרגילים תוכלו "לשאוב" מהיוטיוב או כאן באתר, או אפילו לשאול מאמנים וחברים שלכם.

לסיכום, אימוני כושר בבית זוהי משימה לא פשוטה בכלל בשל הגורם העיקרי שנקרא "מוטיבציה" שלרובנו אין (: אם אתם נמנים על אותם האנשים שהם בעלי מוטיבציה באימונים כמובן שתוכלו לעשות זאת לבד, אחרת אל תתביישו לקבל עזרה מקצועית ממדריכי כושר שזה התפקיד שלהם ולשם כך הם למדו.

 PERSONAL FIT – מאמני כושר אישיים המגיעים עד הבית

>>>לפרטים נוספים  "איך להתאמן נכון בחדר כושר" תלחצו כאן