אימוני TRX לבחירה לפי סוגים

אתם מוזמנים לקרוא על אימוני הטי אר אקס שיש אצלנו בפרסונל פיט

אימון TRX אישי

אימון TRX פרטי

אימון בין המאמן לבין המתאמן על פי הבקשות והצרכים שביקש המתאמן. ניתן להתמקד בצורה ספציפית בחיזוק שרירים מסוימים עם הTRX, לשפר יכולות טכניות ופיזיות והכי חשוב לחייך ולהיות מרוצים. אם אתם מתחברים לטי אר אקס, אוהבים את השקט באימון ורגילים רק לאימון כושר אישי, לכו על האופציה הזאת. מתאים לאנשים המחפשים מסגרת אישית ולא קבוצתית ומוכנים לשלם מעט יותר עבור האימון.

אימון TRX בזוגות

אימון TRX בזוגות

באימון טי אר אקס זוגי, כל אחד מהמשתתפים באימון מקבל זוג רצועות ומבצע בעזרתן את התרגילים המאתגרים שנותן המאמן כושר. התרגילים יכולים להיות ביחד או כל אחד לחוד כלומר, המאמן ידאג להתאים את רמת הקושי של התרגילים בהתאם ליכולות של המאומן. להתאמן בזוג זוהי חוויה מעניינת מסקרנת ובהחלט מהנה. מתאים לזוגות, חברים, ידידים שמתחשק להם להתאמן יחד ובמקביל לחסוך עלויות.

אימון TRX קבוצתי

אימון TRX קבוצתי לגברים

אימון זה מותאם למספר משתתפים הנע בין 4 לפחות, הרעיון של אימון בקבוצה הינו דרבון הדדי, מוטיבציה מוכפלת וקסם אנרגטי שקצת קשה להסביר במילים – עדיף להגיע לשיעור התנסות ולחוות בצורה פיזית. אם אתם אוהבים את הקונספט הקבוצתי של אימון עם עוד מספר משתתפים זוהי יכולה להיות אפשרות טובה עבורכם. אתם מוזמנים לנסות ולהגיע לשיעור הכרות בהקדם. השאירו פרטים

אימון TRX בים

אימון TRX בים

אימון טי אר אקס בים זוהי דרך מגניבה גם ליהנות מהריח של הים, גם ליהנות מנוף מדהים וגם להשתזף על הדרך. את הרצועות ניתן לחבר לפרגולות המוצלות השונות או באזור של מתקני הכושר שנמצאים על החוף. קחו בחשבון, שניתן לשלב את אימון הרצועות עם פעילות אירובית על החוף או אפילו להיעזר במתקנים השונים ולקינוח תמיד תוכלו להיכנס למים בסיום.