האימונים שלנו – אימוני כושר המתאימים לכולם

כאן תמצאו מידע על מגוון אימוני הכושר שיש לנו להציע לכם

אימון כושר אישי אחד על אחד

אימון כושר אישי עם כדור

מדובר באימון כושר המתבצע בצורה אישית ופרטנית של המאמן כושר והלקוח בלבד. באימון אישי לעומת אימון כושר קבוצתי תוכלו ליהנות מלווי צמוד, יחס אישי ופרטני, מענה הולם לכל הצרכים הספורטיביים שתרצו, גיוון מחדש בכל אימון, טיפול פרטני באם אתם סובלים מבעיות רפואיות, מדידות ושקילות שבועיות וחודשיות, הצבת יעדים ומטרות ראליות אשר תוכלו לעמוד בהן. אם חשוב לכם לקבל יחס וליווי אישי לאורך כל האימון אז האופציה של אימון מסוג זה תוכל להתאים לכם בהחלט אחרת לכו על אימון כושר קבוצתי, הבחירה בידיים שלכם הזדרזו.

אימון כושר זוגי

אימון כושר זוגי בחוץ

זהו אימון המתאים לזוג זאת אומרת: שני חברים, שתי חברות, שני בני משפחה או שני קרובים. היתרונות באימון מסוג זה: צד אחד יכול לדרבן את הצד האחר ולהפך, ההנאה במהלך האימון הינה כפולה, ישנם תרגילים משגעים שניתן לבצע יחד, קיימת תמיכה והבנה לאורך כל האימון והכי חשוב שזוהי אופציה היכולה להוזיל את עלויות האימון בכמה אחוזים. אם יש לכם פרטנר/ית מושלמ/ת שאתם חושבים כי הם יוכלו להתאמן יחד אתכם וכתוצאה מכך הם יתרמו לכם להתמיד בתהליך אז זוהי אלטרנטיבה מושלמת עבורכם, אחרת לכו על אימונים אישיים.

אימון כושר אישי בבית

אימון כושר אישי בבית

אימון זה מתאים לכל מי שחשקה נפשו באימון כושר בבית, שיש לו מספק מקום לקיים אימון בבית, שלא מתחשק לו לצאת מהבית בימים פקוקים ומעייפים ושמציק לו שאנשים נועצים בו מבטים בזמן שהוא מתאמן בחוץ. היתרון העיקרי של אימון בתוך הבית הוא שאתם אדון לעצמכם בסביבה הטבעית שלכם ואתם לא צריכים להתרוצץ מקום למקום. מדריך הכושר יגיע עד אליכם עם כל הציוד שתצטרכו מתי שנוח לכם.

אימון כושר אישי בפארק

אימון כושר אישי בפארק

מדובר באימון המתרחש בחלל האוויר הפתוח יחד עם המאמן. מתאים מאוד לאנשים אשר אוהבים להתאמן בחוץ, אוהבים חופש ומרחבים, נהנים מהירוק ומהנוף המדהים סביב, לא חוששים מקצת שמש ולעיתים מעט גשם ויתושים זהו לא מטרד עבורם. היתרון של אימון בפארק הוא שהזמן עובר מאוד מהר, אפשר לאלתר די בקלות ואפשר להחליף כל פעם את המיקומים של האימון. ההמלצה שלנו אליכם היא להתנסות באימון הכרות.

אימון כושר אישי בים

אימון כושר על הים

מדובר באימון המתבצע בסביבת הגלים הגועשים, הקצף הלבן של מי המלח וכל הכחול המדהים מסביב. האימון יכול להתבצע בים עצמו כלומר על החול הנעים והרך, בתוך המים הצלולים או ממש בסמוך למים מנקודת תצפית גבוהה ושווה במיוחד. היתרון המובהק הוא של הלוקיישן המטורף בו האימון מתבצע שאין לו תחליף בעולם, אף מקום לא יכול להתחרות באנרגיות שמשרה הים. לכן אם אתם נחשבים לטייפקאסט שלא פוחד מהמים ומאוהב בים, זאת תהיה אחלה אופציה עבורכם.

אימון כושר אישי במשרד

מתיחות במשרד

אימון מסוג זה מתאים לכל מי שנמצא רוב היום במשרד, מתאים לכאלו העמוסים בעבודה משרדית שלא מאפשרת להם להגיע לחדר הכושר בצורה סדירה ומחפשים פתרון יצירתי שיגיע עד אליהם. היתרון באימון במשרד הוא שהמאמן מגיע עד אליכם למשרד ואתם חייבים לקחת לרגע אתנחתא ממירוץ העבודה התובענית שלכם. התוצאה: האנרגיות שתקבלו אחרי אימון ישמרו עליכם שפויים לכל אורך היום, תהיו אנרגטיים וחדים הרבה יותר לבצע את יתר מטלות היום שלכם.

מאמן כושר אישי לילדים

מאמן כושר אישי באימון ילדים

אם לא בא לכם על חבילת ארוכת טווח ומתמשכת, אלא מתחשק לכם לעשות מספר אימונים בודדים כדי לקבל טעימה קצרה מהי חווית אימון אז לכו על האופציה הזאת. מדובר בחבילת סופרמן מהירה ומצומצמת בת 5 אימונים בלבד. כמו כן, קחו בחשבון כי העלות פר שיעור הינה גבוהה יותר וזאת בשל תקופת הזמן הקצרה לה אתם מתחייבים

פעילות גופנית לגיל הזהב

מאמן כושר אישי באימון מבוגרים

חבילה זו מותאמת עבור אנשים קשישים המחפשים פעילות גופנית מותאמת עבורם. יש לנו מאמני כושר בעלי ניסיון להעביר אימוני כושר לבני גיל הזהב, שככה אין לכם ממה לחשוש. בנוסף לכך, האימונים מותאמים לכאלו בעלי מוגבלויות רפואיות, אחרי שברים או פציעות או בשמירה על הקיים. הכל כמובן בכפוף לאישור רפואי בתוקף.