חבילת הסופרמן שלנו

אם אתם רוצים חבילת אימונים קצרה ואינטנסיבית – נסו את חבילת הסופרמן שלנו. המותאמת במיוחד עבור אנשים שלא רוצים להתחייב לטווח הרחוק, שאין להם בעיה לעשות אימונים מאתגרים וחזקים ושלוחות הזמנים שלהם צפופים למדי.

מהי חבילת הסופרמן שלנו?

מדובר בחבילת אימוני כושר אישיים קצרה ואיכותית מבית היוצר של פרסונל פיט ועלית פיטנס הכוללת אימוני כוח, אימונים אירוביים, תרגילי בטן כסאח, לקיחת מדדים של משקל והיקפים ובשורה התחתונה אימונים חזקים במטרה לגרום לכם להרגיש כל פיסת שריר בגוף.

מה כוללים האימונים האינטנסיביים?

האימונים כוללים את כל מה שתוכלו לדמיין לעצמכם בראש: בין אם זה משקולות, גומיות, כדורי כוח, TRX, KICKBOX, אימון ספסלים, ריצה + כוח בקיצור שילוב של כל עולמות התוכן השונים במטרה אחת – להעניק לכם מקסימום כלים במינימום זמן ע"י מאמני כושר אישיים מנוסים.

למי האימונים מתאימים?

אימוני הכושר האינטנסיביים שלנו מתאימים לכאלו בעלי כושר גופני גבוה שהתנסו בעברכם בפעילות גופנית אינטנסיבית או לכאלו שיש להם זיקה לספורט בחייהם. אם אתם רק בתחילת הדרך ומרגישים כי עליכם להתנסות באימוני כושר אישיים, אתם יכולים ללכת על אפשרות יותר מתונה עבורכם ועם הזמן וכאשר רמת הכושר שלכם תעלה גם אתם תגיעו לשם.

איך נרשמים לשיעור?

אז אם כל מה שכתבנו לעיל, ניראה ונשמע לכם אנחנו ממליצים לכם לבדוק אותנו באימון הכרות ורק לאחר מכן תחליטו האם אנחנו הטובים ביותר להוביל אתכם. קחו בחשבון, כי אנחנו נדאג לפרטים הכי קטנים, הכי מקצועיים עם הבנה מקסימאלית אל מול הצד שלכם בכדי להוציא מכם את המקסימום שיש.

אתם מוזמנים להשאיר כאן בטופס צור קשר את הפרטים והמטרה שלכם ואנו נדאג שנציג מקצועי ורהוט ישוחח אתכם בהקדם ויתאם לכם את המאמן הטוב ביותר עבורכם.

PERSONAL FIT – אימוני כושר אישיים מקצועיים ומגוונים