לוגו - מאמן כושר אישי פרסונל פיט

אתם נמצאים כרגע בפרשת דרכים ונמצאים בשלב של איך לבחור חדר כושר? האם ללכת על הזול, היוקרתי, הקרוב, הרחוק, החדשני ובכן אנחנו כאן כדי לעזור לכם להחליט איך לבחור נכון.

הכתבה הבאה, תעזור לכם להבין ברמת הרזולוציה ע"פ קריטריונים מאוד ברורים איך עליכם לעשות את הבחירה הנכונה עבור עצמכם, שנתחיל?

אדם יושב על ספסל לחיצת חזה

9 קריטריונים חשובים שכדאי לדעת

  1. מכשירים – ברוב המקומות אתם תפגשו ציוד חדיש ומתקדם של המותגים הגדולים ביניהם: Precore, TechnoGym, Star Trac וישנם עוד כמה מובילים. ואתם תופתעו לגלות, כי קיימים מקומות עם מכשירים רעועים, רועשים וחלודים. אז מה מתאים לכם בעצם?
  2. מרחק – תשתדלו לבחור מכון הנגיש אל מקום מגוריכם במרחק נסיעה של עד 15 דקות לכיוון או 30 דקות הליכה ברגל. בהנחה והמרחק גדול מהזמן שציינו למעלה השתדלו למצוא מקום אחר, משום שלמרחק ישנה תוצאה ישירה על ההתמדה שלכם וזאת עובדה.
  3. מתנה לנרשמים – ישנם מקומות שאנטי מתנות כלומר אתם נרשמים ופה זה נגמר, ואילו אחרים המעניקים מתנות שוות ומהממות כמו נגן מוסיקה, מגבת דרייפיט, עיסוי, אימונים אישיים או שייקר. כאמור, אנחנו הישראלים מתים על מתנות ואם זה מגיע כעסקת חבילה זה מבורך.
  4. חוגים – בדקו מהי כמות החוגים המוצעת? מהו אופי השיעורים? סוג השיעורים? ישנם מקומות המציעים מגוון חוגים כגון: זומבה, פילאטיס, פלדנקרייז, בודי פאמפ, קיקבוקסינג, עיצוב דינמי ומתיחות. כמובן שתעדיפו להירשם למקום שכמות החוגים המוצעת וסוג השיעורים מתאימים לכם ותרצו לקחת חלק בהם.
  5. אווירה – מושג סוריאליסטי שקשה לנו לתהות על קנקנו בצורה אובייקטיבית, לכן ההמלצה שלנו להגיע פיזית למקום, לערוך סיור, להרגיש את האנרגיות ולהיות מוזנים ב- "Vitamin Vibes". הדעות חלוקות ומשתנות מאדם לאדם משום שישנם אנשים סולידים המעדיפים מקום שקט ואילו מנגד אנשים נמרצים המעדיפים מקום בעל אופי מסיבתי.
  6. הסכם ההתקשרות – בדקו את ההסכם עליו אתם חותמים, תתפלאו כי לכל מקום יש מדיניות אחרת. למשל: יש כאלו אשר לא גובים עמלת יציאה, ואילו אחרים הגובים 30% עמלה ואף יותר. אל תהססו לקרוא טוב בין השורות הקטנות לפני שאתם חותמים ואפילו תהיו "חוצפנים" ותבקשו את הסכם ההתקשרות על מנת להשוות בין כולם.
  7. מחיר – המחיר הממוצע השנתי נע בין 1,200 ₪ עד 4,000 ₪ עבור שנה שלמה. הגדירו לעצמכם מהו התקציב החודשי אותו אתם מוכנים להשקיע, וכשיש בידכם המידע התחילו במסע החיפושים. קחו בחשבון כי בשנים האחרונות ישנה תחרות מטורפת על ליבו של הצרכן ועל כל לקוח ולקוח, אותה תחרות הביאה עימה מהפכת מחירים בתחום ממש כמו תחום הסלולר.
  8. כמות מתאמנים – קיימים מקומות כי באופן חריג כמות המתאמנים בפלור בזמן נתון הינה בלתי נסבלת, דבר הגורם להמתין דקות ארוכות לכל מכשיר, לאלתר ולעיתים גם לוותר על התרגיל. תגיעו מספר פעמים בין אם זה בשעות הבוקר, צהריים, ערב וגלו מתי יש יותר אנשים ולפיכך תגיעו מתי שלא עמוס. ההיגיון הבריא אומר כי שעות הערב הכי עמוסות אבל ישנם מקומות שזה לא ככה והם עמוסים גם בבוקר ואפילו אחרי הצהריים.
  9. פסיליטיז – ישנם מכונים סופר מפוארים עם סאונות יבשות, רטובות, ג'קוזי, לאוקר אישי, בריכות מקורות ומחוממות, נוף לים, מגוון של עשרות חוגים, טיפולים ועיסויים, בית קפה ובר ואפילו מגבת בכניסה. חשוב שתבינו, כי ככל שהמקום מושקע יותר מבחינת הפסיליטיז שהוא מציע סבירות גבוהה שהמחיר יהיה גבוה יותר ממקום אחר בו הרמת פסיליטיז נמוכה יותר. תשאלו את עצמכם, האם אני מתכוון לשחות בבריכה? האם אני טיפוס של ג'קוזי? או שמא של סאונה? בהנחה ואתם לא זקוקים לזה, תבחרו בזה שמציע פחות אמצעים מסביב ובמחיר אטרקטיבי לכם.

אימון ראשון בלי התחייבות

אימון ראשון ב- 150 ש"ח חד פעמי

דברו איתיוואטסאפ