בלוג - מאמרים אחרונים

איך לבחור מאמן כושר אישי?

אתם לא צריכים דוקטורט או תואר אקדמי כלשהו בכדי לדעת איך לבחור מאמן כושר אישי, אבל אתם כן צריכים לקבל המלצות, לדעת עליו קצת רקע וניסיון, לברר עלויות וכמובן לנסות מפגש אחד במטרה להבין האם יש כימיה.

בכתבה הבאה, כתבנו מספר נקודות חשובות שעליכם לשים לב אליהן כאשר אתם מזמינים שירותים של מאמן כושר אישי עד הבית. את הנקודות כתבנו מתוך ידע וניסיון של שנים, וממקרים אמיתיים שאנו מכירים מקרוב – מטרת הכתבה היא שבסופה תעשו את הבחירה בצורה הטובה ביותר.

איך לבחור מאמן כושר אישי בצורה הטובה ביותר?

 1. תקבלו המלצות – תשאלו משפחה, מכרים, דודים, דודות, סבים, סבתות וחברים טובים כיצד היה להם האימון עם המאמן יניב. האם הם מרוצים ממנו? ולמה? המלצות ממקור מהימן (מהאנשים הקרובים לליבכם) זוהי הדרך המושלמת לקבל חו"ד מדויקת ומהימנה.
 2. תתאמנו עם מאמן אשר אכפת לו מכם – לכו להתאמן אצל מישהו שבאמת איכפת לו מכם, ששואל את השאלות הנכונות, מעניק את ההכוונה הנכונה, שזמין עבורכם ושאתם מרגישים בטוחים בסביבתו. איך תדעו מי זה? תקשיבו ללב שלכם, הוא בדרך כלל לא משקר.
 3. תשאלו לתעריף האימון – תבררו מראש כמה עולה אימון כושר אישי, כדי שתוכלו לדעת האם זה בתקציב שלכם שמא לא תחרגו. המחיר עבור אימון אישי יעלה בסביבות ה140 ומעלה, בהתאם לסוג החבילה אותה תרכשו, וכמובן יתומחר לפי ניסיון ושנות המאמן בענף הכושר.
 4. הצורך במאמן – תשאלו את עצמכם למה אתם צריכים מאמן כי אתם לא שורדים במסגרות? כי אתם מחפפים כשאתם לבד? כי אתם מחפשים להשיג תוצאות מהירות? כי אתם זקוקים נואשות למוטיבציה באימונים? כי בא לכם אימון מגוון ולא משעמם ורדוד? בקיצור תנסו לגלות עם עצמכם מהו הצורך האמיתי ותרומתו לכם.
 5. תעשו בדיקת רקע – תבדקו עליו קצת ברחבי האינטרנט (גוגל) ובמדיה החברתית מה אנשים אומרים עליו? מיהו קהל היעד שלו? איזה ניסיון מקצועי הוא מביא עימו?. הכי קל זה ע"י כתיבת שם + שם משפחה באינטרנט והקשה על כפתור החיפוש.

  לסיכום, בחירת מאמן זוהי משימה אפשרית הדורשת מעט ידע, הבנה, אינטואיציה, צורך אמיתי ומטרה עם אופק. 5 הנקודות שכתבנו תעזרנה לכם בהשלמת המשימה ויעניקו לכם כלים ראוייים, אם כי הדברים משתנים לעיתים ואין כזה דבר "שחור או לבן" לכן תאמינו לעצמכם בלבד ותנו לתחושות שלכם להוביל אתכם בבחירה.

  צרו קשר

  מאשר/ת קבלת חומר שיווקי מ PERSONAL FIT

  כל הזכויות שמורות ©2016 פרסונל פיט - אימוני כושר אישיים בפריסה ארצית | ברוריה 6, רמת גן | תנאי השימוש |
  Call Now Button
  WhatsApp chat