לוגו - מאמן כושר אישי פרסונל פיט

אתם לא צריכים דוקטורט או תואר אקדמי כלשהו בכדי לדעת איך לבחור מאמן כושר אישי, אבל אתם כן צריכים לקבל המלצות, לדעת עליו קצת רקע וניסיון, לברר עלויות וכמובן לנסות מפגש אחד במטרה להבין האם יש כימיה.

בכתבה הבאה, כתבנו מספר נקודות חשובות שעליכם לשים לב אליהן כאשר אתם מזמינים שירותים של איש מקצוע אליכם. את הנקודות כתבנו מתוך ידע וניסיון של שנים, וממקרים אמיתיים שאנו מכירים מקרוב – מטרת הכתבה היא שבסופה תעשו את הבחירה בצורה הטובה ביותר.

שני אנשים במכון

ככה תבחרו נכון

  1. תקבלו המלצות – תשאלו משפחה, מכרים, דודים, דודות, סבים, סבתות וחברים טובים כיצד היה להם השיעור עם המדריך. האם הם מרוצים ממנו? ולמה? המלצות ממקור מהימן (מהאנשים הקרובים לליבכם) זוהי הדרך המושלמת לקבל חו"ד מדויקת ומהימנה.
  2. תתאמנו עם מישהו אשר אכפת לו מכם – לכו להתאמן אצל מישהו שבאמת איכפת לו מכם, ששואל את השאלות הנכונות, מעניק את ההכוונה הנכונה, שזמין עבורכם ושאתם מרגישים בטוחים בסביבתו. איך תדעו מי זה? תקשיבו ללב שלכם, הוא בדרך כלל לא משקר.
  3. תשאלו מה התעריף – תבררו מראש כמה עולה השירות, כדי שתוכלו לדעת האם זה בתקציב שלכם שמא לא תחרגו. המחיר עבור השירות הזה יעלה בסביבות ה140 ומעלה, בהתאם לסוג החבילה אותה תרכשו, וכמובן יתומחר לפי הניסיון ושנותיו בענף.
  4. הצורך – תשאלו את עצמכם למה אתם צריכים מדריך, כי אתם לא שורדים במסגרות? כי אתם מחפפים כשאתם לבד? כי אתם מחפשים להשיג תוצאות מהירות? כי אתם זקוקים נואשות למוטיבציה? כי בא לכם לעשות פעילות מגוונת ולא משעממת? בקיצור תנסו לגלות עם עצמכם מהו הצורך האמיתי ותרומתו לכם.
  5. תעשו בדיקת רקע – תבדקו עליו קצת ברחבי האינטרנט (גוגל) ובמדיה החברתית מה אנשים אומרים עליו? מיהו קהל היעד שלו? איזה ניסיון מקצועי הוא מביא עימו?. הכי קל זה ע"י כתיבת שם + שם משפחה באינטרנט והקשה על כפתור החיפוש.  

    לסיכום, בחירת מדריך זוהי משימה אפשרית הדורשת מעט ידע, הבנה, אינטואיציה, צורך אמיתי ומטרה עם אופק. 5 הנקודות שכתבנו יעזרו לכם בהשלמת המשימה ויעניקו לכם כלים ראויים, אם כי הדברים משתנים לעיתים ואין כזה דבר "שחור או לבן" לכן תאמינו לעצמכם בלבד ותנו לתחושות שלכם להוביל אתכם בבחירה.

אימון ראשון בלי התחייבות

אימון ראשון ב- 200 ש"ח חד פעמי

דברו איתיוואטסאפ