לוגו - מאמן כושר אישי פרסונל פיט

להתאמן במכון כושר כולם יודעים, אבל איך להתאמן נכון מבלי להסב נזק או פציעות מיוחדות את זה לא כולם יודעים… ולכן על זה נדבר היום. אנחנו יוצאים מנקודת הנחה, כי כולם מתחילים לכן הדברים פחות רלוונטיים לחבר'ה המתאמנים שנים רבות.

פאורליפטניג

ככה תתאמנו נכון

  • עבדו על פי סרגל מאמצים – אל תמהרו כי החיפזון מהשטן..כלומר תתחילו בעומסים קלים, לאחר תקופה תגבירו את העומס לבינוני ורק שממש תהיו חזקים ותרגישו כי הגוף שלכם מספיק חזק לשאת עומסים גבוהים אתם רשאים לנסות זאת.
  • תתאמנו בחלון זמן סביר – אל תגזימו ותעשו ספורט שעתיים שלוש או אפילו יותר, תגיעו למכון ל-45 דקות עד 90 דקות גג ולא מעבר. תמצאו את המינון והסדר הכי נכון לגוף שלכם. לאורך זמן, פעילות גופנית ארוכה שוחקת את הגוף ולעיתים את הנפש ואתם לא רוצים בכך.
  • תתאמנו לפי תכנית אימונים – תקבעו לעצמכם במקום בו אתם מנויים בנית תכנית מסודרת, אשר יעברו אתכם על ההיסטוריה הרפואית והספורטיבית שלכם ובהתאמה יבנו לכם תכנית הבנויה מתרגילים, מכשירים, עמוסים המותאמים אך ורק לכם.
  • תשנו את אופי האימון – גם אם יש לכם בראש סדר קבוע או תכנית קבועה, אל תהססו לשנות זאת לאחר תקופה מסוימת. הגוף שלנו בכלל והנפש בפרט זקוקים לשינויים כאלו, ולעיתים שווה מאוד לצאת מאזור הנוחות בו אנו נמצאים. את השינויים בצעו בעצמכם, אך השתדלו טרם השינוי להתייעץ על כך עם אחד המדריכים במשמרת.
  • אל תהיו מושפעים מאחרים – תמיד יש נטייה להסתכל "בדשא של השכן" ולחשוב שהוא ירוק יותר. כלומר, אם אתם רואים מתאמנים אחרים המרימים משקולות גבוהות מכם או התרגילים שהם עושים ממש נראים מדליקים אל תתפתו לחקות אותם. מאחורי כל מתאמן עומד סיפור אחר, למשל: כאלו המתאמנים שנים רבות ומסוגלים, כאלו שהם ספורטאים ועוד דוגמאות. אחרת, תיפצעו וחבל.
  • תגוונו בחוגים מידי פעם – לעשות כל הזמן את אותו המכשיר או את אותו התרגיל זה עם הזמן שוחק, לכן די לצאת ממעגל השחיקה ולא להישאב אליו תדאגו לגוון בחוגים מעניינים שהמכון מציע לכם כחלק מעסקת החבילה, למשל: סדנת בטן, שיעור ספינינג או שיעור מתיחות. אתם תופתעו לגלות כי לעיתים הגוף שלנו זקוק לזה "והצימאון" להיות פתוחים לדברים חדשים זה דבר אדיר שצריך ליישם.

לסיכום, על פניו להגיע למכון ולהרים משקולות זאת נראית משימה מאוד קלה אבל אם רוצים להתמיד לאורך זמן ולא לספוג פציעות ספורט חשוב לעשות זאת בצורה מושכלת. בהצלחה חברים,

אימון ראשון בלי התחייבות

אימון ראשון ב- 200 ש"ח חד פעמי

דברו איתיוואטסאפ