לוגו - מאמן כושר אישי פרסונל פיט

איך לרדת במשקל בלי דיאטה נשמע כמו גימיק מופרך אבל ממש לא, אם ברצונכם לעשות זאת עליכם לעשות "סוויטש" ולהפוך את המילה ולשנות אותה  "לאורח חיים בריא". ההבדל הוא עצום בתוצאה ובתהליך ויחד עם זאת תחושת הסיפוק שונה.

בחורה מקשיבה למוסיקה

מה ההבדל בין שני המונחים?

  • דיאטה – לרוב, תהליך קצר-בינוני של ירידה במשקל שאותו אדם נכנס למוד של גרעון קלורי לאורך רוב שעות היום, דבר הבא לידי ביטוי בצום חריף לעיתים, אי אכילת מתוקים, מלוחים, נשנושים והכל במטרה אחת והיא לרזות בכמה שפחות זמן ובכמה שיותר קילוגרמים.
  • אורח חיים בריא – תהליך ארוך אשר דורש סבלנות ונחישות, הדבר בא לידי ביטוי באכילה מושכלת על פי כללים מנחים ברורים אשר יובילו לתוצאות רצויות ולא יגרמו לנזק במערכות הגוף. כמובן שחלק בלתי נפרד מהקניית אורח החיים הבריא אלו הם האימונים ושינוי תפיסתי במוח וברמת החיים בכלל.

ככה תרדו במשקל בצורה חכמה

  • תהיו סבלניים – לאחר שבחרתם בתהליך הארוך ולא בזבנג וגמרנו, קחו בחשבון כי תהליך הירידה לוקח זמן ועל כן עליכם להיות סבלניים עם אוויר לנשימה ואל תדאגו התוצאות תגענה בהנחה ופעלתם כשורה.
  • תשתו נוזלים – תרבו בשתיית נוזלים עם עדיפות למים (בהנחה ואתם לא אוהבים מים תמתקו עם מיץ פטל ללא הרבה סוכרים). שתיית המים מאוד חשובה להרבה תהליכים בגוף וכמובן שגורמת לתחושת שובע בין היתר.
  • תבצעו פעילות גופנית – עשו כל מה שעושה לכם טוב בין אם זה ללכת, לרוץ, לדלג, לשחות,לגלוש, לעלות מדרגות, להתאמן עם השכנה או עם כדור. בקיצור, כל עודד תזיזו את עצמכם זה נהדר משום שאתם גם מחזקים את השרירים בגוף ועל הדרך שורפים קלוריות.
  • אל תשקלו כל יום – תימנעו מלהישקל כל יום ובכל שעה, כי סטרס לא תורם בכלל לתהליך אלא מעכב אותו. תלמדו את עצמכם להיות מסוקרנים ותשתדלו להישקל אחת לשלושה שבועות עד חודש ימים. אפקט ההפתעה הכי כייפי בעולם, וגם אם לא ירדתם לא קרה כלום תהנו מהדרך.
  • הכינו רשימת מאכלים בריאים ואהובים – תכינו לעצמכם רשימה מסודרת של כל הדברים הטעימים והבריאים שאתם אוהבים לאכול, במידה ואינכם יודעים כיצד עדיפות שתתייעצו עם איש מקצוע מוסמך לכך. ככל שתתחברו יותר לאוכל, תאהבו אותו, תיהנו ממנו התהליך יהפוך לחלק אינטגרלי מהחיים שלכם.

אימון ראשון בלי התחייבות

אימון ראשון ב- 200 ש"ח חד פעמי

דברו איתיוואטסאפ