לוגו - מאמן כושר אישי פרסונל פיט

אימון כושר אישי אחד על אחד, זוהי דרך מצוינת להשגת תוצאות רצויות בין אם זה: ירידה במשקל, הצרת היקפים או חיטוב הגוף.

הכתבה הבאה, תסקור את הנושא של זה ותיתן דוגמאות, תעשה לכם סדר בזה וכמובן תציג את כל היתרונות של זה.

שני מאמנים עושים פלאנק

איפה זה מתקיים?

  • בחוץ – אם אין לכם מקום בבית, ואתם מעדיפים את הירוק של הפארק ואת השטחים הירוקים המדהימים אז האופציה הזאת תוכל להתאים לכם.
  • בתוך הבית – דרך מצוינת היא להתאמן בסלון, ללא נסיעה בפקקים או יציאה מהבית. ניתן לבצע מגוון רחב של תרגילי כוח או אירובי או השילוב של השניים.
  • בים – אוהבים את הים, מכורים לרעש של הגלים, מתענגים על החום של השמש ומטורפים על היופי של השקיעה? אם עניתם כן על הכל אז לכו על זה. מדובר בפעילות שמתרחשת ממש על שפת הים בחול הרך עם משקולות ורצועות TRX.

מה הם היתרונות של זה?

  • ליווי צמוד – היחס והליווי הם נטו בשבילכם, משמע כל בעיה או בקשה מותאמת לפי הצרכים של הלקוח. הליווי מתבצע לכל אורך התהליך גם בזמן Online כלומר במהלך השיעור עצמו, וגם בזמן Offline כלומר לא במהלך השיעור כאשר הלקוח נמצא למשל במסעדה ומבקש לדעת מה מותר לו לאכול, או בהתכתבות בווטסאפ למשל אחרי שעות העבודה.
  • השגחה מדוקדקת – התרגיל מתבצעים בצורה מדויקת ומושלמת ואין מקום לטעויות. במילים אחרות, כל תרגיל, נשימה, אפטצ'י שאתם עושים אותו מדריך שנמצא ממש על ידכם רואה ומתקן בהתאם או נותן פידבק בהתאם. היתרונות בדבר: תמיד תצטרכו לתת את המקסימום שבכם כאשר יש מישהו שצופה בכם, הסיכוי להיפצע כתוצאה מכך הוא נמוך משום שהוא מאוד מבוקר עבור המטרות שלכם.

מהם ההבדלים בין אימון כושר אישי לקבוצתי?

  • כסף – בקבוצה אתם תשלמו הרבה פחות כסף וזאת משום שיש מספר משתתפים נוספים והעלות פר שעה נחלקת. אז אם אתם חושבים שזה מתאים לכם יותר לכו על האופציה הזאת
  • כמות משתתפים – עים בין 5 משתתפים בממוצע לפחות. אם אתם אוהבים את האינטימיות ומעדיפים להתאמן לבד בזמן ובשקט שלכם, תבחרו באופציה של שיעורים פרטיים.
  • היחס – היחס בקבוצה נחלק בין מספר המשתתפים, כלומר המאמן יודע להשקיע את התשומות בצורה פחות או יותר שווה בין המתאמנים השונים. באישי היחס כמובן הוא רק לכם ועבורכם כי אין משתתפים נוספים.

אימון ראשון בלי התחייבות

אימון ראשון ב- 200 ש"ח חד פעמי

דברו איתיוואטסאפ