אימון כושר אישי בבית

לעשות אימון כושר אישי בבית, בזמן שלכם ובכיף שלכם זוהי חוויה נהדרת אשר ניתן להגשים אותה מידי יום. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר טלפון באתר שלנו ואחד הנציגים של פרסונל פיט ישוחח אתכם בהקדם האפשרי.

בכתבה הבאה, אנו הולכים למנות עבורכם את היתרונות של אימונים בתוך הבית, סוגים שונים של אימונים שניתן לעשות בבית וכמה עולה אימון כושר אישי עד הבית.

מהם היתרונות של אימון כושר אישי בבית?

  • מינוף הזמן – לא צריך לדאוג לבייביסיטר או להמתין בפקקים המתישים ואז להגיע לאימון מזיעים ועייפים. הכל נעשה באזור הנוחות שלכם בין אם זה בסלון או בחצר, ככה שאתם לא צריכים להתרוצץ ולבזבז זמן יקר בפקקים אותו מאמן כושר אישי יגיע עד אליכם מתי שתאמרו לו.
  • עידן התירוצים תם לו – לא תוכלו עוד להמציא תירוצים כמו: אין לי כוח, עייפות, כאבי ראש, תכנית מהממת בטלוויזיה וכו'.. קבעתם שיעור זהו זה מבחינתכם שלכם ומבחינת מדריך הכושר שלכם זהו חוק ברזל. אתם לא משנים והוא לא משנה ככה מגיעים להרמוניה משותפת ומצליחים לאורך זמן להתמיד.
  • עבודה אפקטיבית ללא הסחי דעת – בבית אין הרבה גירויים לעומת אימון כושר אישי בפארק ששם יש לא מעט גירויים (אנשים שרצים, שרוכבים על אופניים, שעושים אימון TRX או סתם מטיילים אם הכלב שלהם). מה שגורם לעבודה מאוד אפקטיבית ויעילה ללא הסחי דעת שונים, יש אנשים שהדבר מאוד מתאים עבורם והם אוהבים נטו להתאמן בצורה אפקטיבית.

אילו סוגים של אימוני כושר ניתן לעשות בבית?

  • אימון משקולות – מדובר באימון הקלאסי והרגיל, שכולכם מכירים כבר. לוקחים זוג משקולות אשר בעזרתן ניתן לבצע עשרות תרגילי כושר לרגליים, לישבן ולידיים.
  • אימון רצועות TRX – אחד האימונים היותר פופולאריים בשנים האחרונות שהפך למטאור מסחרר בעולם הכושר וזה כמובן הטי אר אקס. מדובר בזוג רצועות אשר ניתן לבצע בעזרתן עשרות תרגילים מגוונים גם תרגילי כוח וגם אירובי.
  • אימון משולב – האימון הכי מגוון ולא משעמם. פשוט לוקחים מספר אימונים יחד כמו אימון TRX, משקולות וקיקבוקס ופשוט משלבים את כולם באותו אימון לפי סדר הגיוני כמובן. התוצאה: מעייפת וקורעת. תשקלו את זה אם בא לכם להזיע ולהיקרע.
  • אימוני קיקבוקסינג – אימון מעולה שמשחרר טונה של אנדרופינים וכמובן מפיג מתחים פלוס שורף קלוריות. נחשב לאימון יחסית עצים, ככה שאם בחרתם לעשות את האימון הזה טייק איט איזי ולא למהר מידי. אחרי כמה מכות שתחטיפו לכריות של המאמן או המאמנת שלכם אתם תרגישו את האדרנלין זורם לכם בורידים.

מה המחיר של אימון כושר אישי בבית?

אימון בבית מתחיל בין 150 ₪ עבור שעת אימון ומעלה. הדבר תלוי בוותק, במוניטין ובשנות הניסיון של אותו מאמן או אותה מאמנת. ככל שהמדריכים מנוסים יותר ובעלי וותק בענף הכושר ככה התעריף עולה. כמו כן, לרוב יש חבילות של שיעורים אשר שווה לבדוק ולרכוש חבילה כי במקרים מסוימים היא מקנה הנחה נחמדה.

מאמני הכושר של  PERSONAL FIT – תנו למקצוענים להוביל אתכם