אימון כושר אישי בחוץ

אימון כושר אישי בחוץ, זהו אימון אשר יכול להתקיים בפארקים או בחופי הים השונים. היתרון של אימונים בחוץ הוא שהזמן עובר מהר יותר, הנוף מדהים והשטח הגדול מאפשר גיוון רחב באימון.

מתי תעדיפו לעשות אימון כושר אישי בחוץ?

  • כשהמזג אוויר נעים – בימים חורפיים גשומים וקרים או לחלופין כאשר יש שרב וחם, עדיף שתישארו בבית ולא תתאמנו בחוץ. אבל כשהתחזית נעימה ויש מזג אוויר אידיאלי להתאמן בחוץ עופו על זה אתם תיהנו מכל רגע.
  • כאשר אין מספיק מקום בבית – אם המקום שיש לכם בדירה הוא מאוד קטן ולא נוח עבור אימון כושר אישי, אתם בהחלט תעדיפו אימון כושר בחוץ משום ששם יש שטחים גדולים ועצומים המאשרים להתאמן בהם ללא כל בעיה.
  • כשנמאס לכם מאימונים בסטודיו – ישנם אנשים המתאמנים שנים רבות בסטודיו או בחדר כושר והם "צמאים" למשהו מרענן וחדש למשל: אימון כושר בפארק, דבר אשר יעלה אצלם את סף הגירוי הרבה יותר מהר משום שתקופה ארוכה הם התאמנו באותה מקום.
  • כשתרצו להתאוורר – לעיתים אנחנו נמצאים כל היום בבית בין אם זאת עבודה מהבית על המחשב, טיפול בילדים, שיחות עם הבעל או האישה בכל מקרה הנפש שלנו "רעבה" להתאוורר ואימון בחוץ זהו פתרון מצוין לכך. תחשבו לרגע שיש לכם לרגע מעין הפסקה של שעה ממרוץ החיים שכולה מוקדשת אך ורק לכם ללא הילדים, ללא עבודה, ללא מחשבות מרצדות זה אתם, המאמן והטבע המשגע מולכם.

באילו מקומות ניתן להתאמן בחוץ?

  • אימון כושר בים – נחזור שוב לנקודת ההתחלה של המג אוויר, בהנחה והוא נעים ונוח אז ניתן להתאמן בים ממש ללא כל בעיה. האימונים בים כוללים: אימוני כוח עם משקולות, אימון TRX, אימוני ריצה שחיה וכמעט כל דבר שרק תוכלו לדמיין – השמיים הם הגבול במקרה הזה.
  • אימון כושר בפארק – אחד האימונים הכי פופולאריים זהו האימון בפארק, משום שהוא מציע מרחבים ענקיים, לעיתים מתקנים וכמובן את כל הירוק מסביב. אם אתם מתחברים לטבע ואין לכם בעיה שעוברי אורח לעיתים ינעצו בכם מבטים, זוהי יכולה להיות אופציה מושלמת עבורכם.

האם צריך להביא ציוד עבור אימון כושר בחוץ?

אתם לא צריכים לדאוג לשום דבר, רק תביאו את עצמכם, תשתדלו בבקשה להגיע בזמן, רצוי עם מגבת, בקבוק מלא במים ולבוש ספורטיבי ונוח וזהו זה, אותו מאמן כושר אישי אשר יגיע אליכם ידאג לכל הציוד המקצועי שצריך לכן הסירו דאגה מליבכם, אתם בידיים טובות. בנוסף לכך, קיימים פארקים או חופי ים בהם מותקנים מכשירי כושר מובנים הניתן להשתמש בהם והם מיועדים לכלל הציבור הרחב.