אימון כושר אישי בים

לעשות אימון כושר אישי בים זוהי חוויה קצת אחרת מהאימונים הרגילים בחדר הכושר או בפארק. מדובר בחוויה אקסטרימית ומפתיעה המתאימה לכאלו שלא אלרגיים לחול וכאלו שלא פוחדים מהשמש. בארור שמומלץ להתאמן בשעות נוחות ולא הכי חמות בין אם זה מהשעה 18:00 בערב והלאה או בשעות המוקדמות של הבוקר.

מה היתרונות באימון כושר אישי בים?

  • מזיעים ושוחים – בתקופה חמה ולוהטת כאשר מזיעים בטירוף במהלך האימון תמיד אפשר לקנח בסיום באיזו טבילה אחת או שתיים במים הצוננים. זאת פשוט הרגשה פנטסטית להיכנס למים אחרי שמזיעים בטירוף.
  • וויבים שלא ניתן לחקות – קבלו סיטואציה: חוף ים, חול, שקיעה, גלים, רוגע שמש ואתם. זה ברור שבאימון כושר בתוך סטודיו האווירה היא משהו מסוים ואילו בים מדובר במשהו אחר. להרחיב במילים זה קצת קשה, אז הכי טוב שתקבעו בעצמכם אימון כושר אישי ראשוני ותרגישו בעצמכם את הוויבים והאנרגיות שהגוף שלכם יישאב מהים.
  • רצפת חול – אם אתם משועממים מרצפת האבן שיש בבית, רצפת הפרקט שיש בסטודיו או מרצפת הדשא שיש בפארקים תנסו את ריצפת החול שיש בים. החול בפני עצמו משמש כמקור התנגדות  ויציבה לאור כל הבורות והגבשושיות שהוא מציע, לזה תוסיפו אימוני משקולות ותראו עד כמה זה לא פשוט מהמקומות הרגילים שהתאמנתם בהם.
  • חוויה שונה ומיוחדת – רוב האימונים מתבצעים בפארקים, בבתים בחדרי הכושר ולא בים. החוויה בהחלט מרטיטה ומרגשת, אם אתם חיים ונושמים מים והים זורמים לכם בעורקים אתם בהחלט תוכלו להתחבר לאימון מסוג זה. האימון כולל המון דברים: ריצה, הליכה, אימון רצועות TRX, משקולות ומתיחות. כל אימון מותאם ללקוח על מטרותיו, דרישותיו ורמת הכושר הגופנית שלו.

אילו אימוני כושר אישיים עושים בים?

  • אימוני ריצה בחול – ניתן לעשות אימוני ריצה על החול הרך (היותר מאתגר) או על החוף הקשה שנמצא ממש בסמוך למים. הדבר תלוי ברמת הכושר שלכם ובמה שהמאמן יחליט שטוב לכם.
  • אימוני TRX – גם כמו משקולות הקטלבלס גם הטי אר אקס לא פוחד ממים ובטח שלא אלרגי לחול. הרצועות הללו מעולות לאימון בים משום שהן קלות לנשיאה, נוחות לתפעול ומתאימות לכל הרמות.
  • אימוני קטלבלס – מדובר במשקולות צבעונית וסקסית שלא פוחדת ממים ולא מחול ומשרתת בצורה נהדרת את המטרה של אימון כושר אישי בים. ניתן לבצע בעזרתה עשרות תרגילים מאתגרים לכלל הלקוחות והמתאמנים.
  • אימוני שחיה – תמיד תוכלו לשפר את עצמכם באימוני שחיה מאתגרים לצד מאמן כושר אישי שהוא גם מתמחה באימוני שחיה. עם המאמן תוכלו לעבוד על שיפור הטכניקה, התמקצעות בסגנונות חדשים או אפילו לעשות מספר שחיות הלוך ושוב ממש כמו בבריכה. עדיפות להגיע שהים פלטה, בשעות לא לוהטות וכשאין מדוזות חביבות.

»» לפרטים נוספים על "אימון כושר אישי בחוץ" תלחצו כאן