אימון כושר אישי בפארק

אימון כושר אישי בפארק נחשב היום לאחד האימונים היותר בולטים ומובהקים שיש. הרבה אנשים אוהבים את הדינמיות, הפסטורליות, את האוויר הצלול והנוף המשגע שיש בחוץ על פני חדרי כושר סגורים.

הכתבה הבאה, תרחיב על כל הנושא של אימוני כושר בפארק במספר היבטים: היתרונות של אימונים בפארק וסוגי אימונים הקיימים בפארק,

היתרונות של אימון כושר אישי בפארק

  1. סביבה דינמית – ברוב המקרים, הפארקים עמוסים מכל טוב באנשים רבים אשר עוסקים בפעילות גופנית. לדוגמא: אנשים שרצים, כאלו שעושים תרגילי כושר במתקנים, כאלו שרוכבים על אופניים או כאלו שעושים אימון עם רצועות TRX. הדינמיות הזאת תורמת המון למהלך האימון שלכם.
  2. מבחינה פסיכולוגית קל יותר – כאשר תתחילו להתאמן בפארק, סביר להניח שתראו סביבכם עוד חבר'ה שמתאמנים, שמזיעים, ששורף להם ושקשה להם אפילו יותר מכם. עובדה קיימת, כאשר תראו אנשים סביבכם שקשה להם יותר, אתם תרגישו לפתע על גג העולם.
  3. גירויים – בדומה ליתרון הדינמיות ממקודם, הכוונה שבפארק יש המון גירויי המגיע מן הסביבה דבר המשפיע על מהלך האימון וגורם לא לעבור מהר יותר. זאת לעומת אימון כושר אישי בבית ששם זה אחרת ללא הסחי דעת.
  4. אפקט הזמן – תגידו "ג'ק רובינזון" והופ זהו זה האימון הסתיים לו. כשמתאמנים בחוץ הזמן טס במהירות על חלל ה-60 דקות חולפות כמו סופרמן. בקיצור, האימון יטוס לכם ויעבור כל כך מהר שלרגע תגידו מה חלפה לה שעה!? אנחנו רוצים עוד.
  5. שטחים פסטורליים – הפארקים הגדולים לדוגמא: פארק הירקון בתל אביב או פארק לאומי ברמת גן משתרעים על פני מאות דונמים של שטחים ירוקים, פסטורליים ונעימים. כל פיסת דשא או פינה מוצלת משמשת כמקום אולטימטיבי ואהוב על כל מאמן כושר אישי שנוהג לקחת את המתאמנים  שלו לשם.

סוגים שונים של אימון כושר אישי בפארק

  • אימוני ריצה – תוכלו להבחין בקבוצות ריצה רבות בפארק, באנשים בודדים שרצים עם הmp3 על האוזניים ובמדריכי כושר אשר רצים לצידם של הלקוחות שלהם.
  • אימוני יוגה – בשעות הבוקר המוקדמות או לקראת שקיעה תוכלו להבחין בקבוצות יוגה או באנשים פרטניים. מדבר באימון מופלא של חיבור גוף לנפש, גמישות והפעלת השרירים.
  • אימוני טי אר אקס – הרצועות הצהובות שמזמן הטביעו חותם מטורף בעולם הכושר והותירו את כל האחרים הרחק מאחור. מדובר באימוני כושר כנגד משקל גוף בסה"כ, המתאימים לכל הרמות.

לתיאום אימון הכרות בפארק, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. פרסונל פיט – אימון כושר בסטייל