אימון TRX זוגי

בסרטון וידאו הבא תוכלו לראות אימון TRX זוגי המתקיים בתוך סטודיו. תוכלו להתרשם ממספר תרגילים של בני הזוג המבוצעים יחד והכל במטרה להמחיש לכם בצורה ויזואלית כיצד נראה אימון כושר זוגי בפועל. כל שעליכם לעשות הוא להשיג פרטנר כייפי שיסכים לשתף אתכם פעולה באימון הזה או שאם כבר מצאתם אז זכיתם.

אימון TRX זוגי בתוך סטודיו

  • סקווטים בזוגות כנגד רצועות כושר – תרגיל מצוין שמפעיל את שרירי הרגליים, שימו לב לדגשים שנראים מצוין סרטון והם: ישבן יורד למטה כמה שיותר, גב זקוף, אחיזה יציבה של הTRX וכמובן שימו לב לסנכרון הטיימינג שיש בין בני הזוג. אחד התרגילים הכי פופלריים בזמן אימון כושר אישי עם מאמן.
  • Jumping Squat With TRX – תיתפסו את רצועות הטי אר אקס ותעברו לעמידה עם פישוק רחב רגליים ובצעו סקווט ולאחר מכן קפיצה קלה במקום עד למצב של סגירת רגליים. ממש כמו בסרטון המוצג לפניכם. התרגיל עובד על שרירי הרגליים: ה- 4 ראשים, ירך אחורית, ישבן וכמובן מקפיץ את הדופק.
  • סקוואט עם רצועות טי אר אקס על הבהונות – כנסו לעמידת מוצא של תרגיל הסקוואט רק שהפעם תעמדו על הבהונות פלוס תדאגו שהידיים יהיו ישרות ופרושות כלפי מעלה ותדאגו לבצע ירידות ישבן איטיות ומבוקרות תוך שמירה על העקבים מורמים. תרגיל לא פשוט לביצוע עצם העבודה שהעבודה נעשית על הבהונות מה שמקנה הגברת קושי לתרגיל והפעלת שרירים מייצבים בצורה חזקה יותר מהרגיל.
  • מכרע צידי בזוגות כנגד טירקס – אחזו את הרצועות כאשר אתם עם הפרופיל לרצועות ובצעו מכרע הצידה. שימו לב, כי בהנחה ואתם אוחזים ביד ימין אז רגל שמאל מבצעת את המכרע ולהיפך. התרגיל מפעיל את שרירי הרגליים באשר הם עם דגש לעבודה על הרגל הקדמית.
  • מכרעים על רגל אחת עם טי אר אקס – תכניסו כל אחד בתורו את הרגל לתוך הרצועה, תצעדו מעט קדימה ותבצעו ירידה לאחור כמה שיותר כאשר אתם אוחזים ביד אחת את הבן זוג על מנת לקבל יציבות מקסימלית ואילו היד השניה מושטת הצידה ליצירת יציבות נוספת. אחד התרגילים היותר קשים ואפקטיביים לשרירי העכוז והרגליים שניתן לבצע במהלך אימון TRX, הדורש מיומנות גבוהה.

הסרטון הינו קצר וקולע הפוגע בול במטרה, אנחנו מקווים שהצלחתם לקבל כאן ערך מוסף עבור עצמכם והבן זוג שלכם. לסרטונים נוספים, אתם מוזמנים לבקר בדף שלנו שנקרא תרגילי כושר בוידאו בלחיצה כאן