אימון TRX מחיר

המחיר עבור אימון TRX עשוי להשתנות היות וישנם מספר סוגי אימונים עם TRX  למשל: אימון טי אר אקס אישי, בזוגות וקבוצתי. העלות משתנה בהתאם למספר המתאמנים באימון ולפיכך מתומחרת בהתאם. את הפרטים המלאים תמצאו בפוסט הבא.

אימוני TRX מחירים

  • אימון TRX פרטיאימון כושר אישי אחד על אחד עם מאמן נע 150 שקלים ומעלה, המחיר הינו על פי חבילת אימונים בה תבחרו. ככל שתרכשו יותר אימונים המחיר יהיה זול יותר ולהיפך. »» לפרטים נוספים על אימון TRX אישי תלחצו כאן
  • אימון TRX זוגי – אימון לזוג עולה זול יותר מאישי בהנחה ומחשבים כל אדם בצורה נפרדת. בדרך כלל, אימון לזוג עם רצועות יעלה סביב ה-200 ₪ לפחות תלוי באיזה מסלול תבחרו. כלומר, מסלול קצר, בינוני או ארוך. »» לפרטים נוספים קראו כאן
  • אימון TRX קבוצתי – אימון בקבוצה זהו אופציה מוזלת יותר היות וישנם יותר משתתפים לעומת האישי. המחיר כיום עומד על 50 ₪ לאימון ומעלה, גם כאן תלוי באיזו חבילת אימון תבחרו. »» מוזמנים לקרוא על כך בכתבה הבאה כאן

רצועות אימון TRX מחיר

  • כיום ניתן למצוא מספר סוגים של רצועות בישראל, אבל היבואן הבלעדי של המותג המקורי זוהי "רשת גו אקטיב" סניף הדר יוסף הממוקם בתל אביב. כמו כן, ליבואן הנ"ל ישנם ספקים מורשים שאיתם הוא עובד ומהם גם ניתן להזמין את הTRX המקורי.
  • קיימות רצועות נוספות, לא תחת שם המותג טי אר אקס אלא תחת שם מותג אחר המגיעות לעיתים בצבעים זהים או אחרים והן לא המקוריות. גילוי נאות: תמיד כיף להתחדש בחולצה או בזוג מכנסיים של מותג מוכר בעל טיב חומרים איכותי לעומת מותג לא מוכר. במקרה הנוכחי שלנו, תעשו את ההחלטה הנבונה עבורכם האם מותג מוכר ואמין עם שנות ניסיון ואחריות או שמא מותג לא מוכר.
  • טווח המחירים הקיים בשוק מתחיל ב-300 ₪ עבור רצועות לא מקוריות ועד 900 ₪ למוצר המקורי. לכן כל אחד יחליט בהתאם על פי התקציב האישי שלו.

מהי תרומתו של אימון TRX לגוף?

  • האימון תורם לחיזוק השרירים בגוף ע"י תרגילים כנגד משקל גוף בטווחים שונים ובזוויות שונות. ניתן לעבוד עבודה סימטרית וא-סימטרית בהתאמה ולפיכך לחזק אזורים חלשים יותר בגוף.
  • ישנה תרומה ישירה של האימון על השפעת קצב החומרים בגוף שכן אימון התנגדות תורם לכך. והכי חשוב שהאימון מתאים לכלל האוכלוסייה ולכאלו עם הגבלות פיזיות ניתן להתאמן תחת אישור רופא והמלצתו.

פרסונל פיט – אימון טי אר אקס המותאם במיוחד עבורך!