אימון TRX קבוצתי

אימון TRX קבוצתי זהו אימון כושר המותאם לקבוצה של מתאמנים כאשר מספר המתאמנים יהיה 4 ומעלה. האימונים מבית פרסונל פיט מתרחשים בעיקר במקומות ציבוריים פתוחים ולא בסטודיו מקורה וסגור. אם ברצונכם לבדוק על אימון טי אר אקס קבוצתי באזור המגורים שלכם, השאירו לנו פרטים באתר.

איך ניראה אימון TRX קבוצתי?

מדובר באימון המותאם לקבוצת משתתפים, כאשר לא חייב להיות קשר בין המתאמנים השונים. כלומר, כל אחד יכול להיות ברמה שונה, בעל יכולות גופניות שונות, מגדרית זה מתאים גם לנשים וגם לגברים והכי חשוב שאין כאן הגבלת גיל או ניסיון קודם.

ישנו מאמן כושר הנמצא בחוד ומוביל את הקבוצה, כאשר הוא נותן הוראות מפורשות וברורות לכל תרגיל ועל המתאמנים לחזור אחריו. אנו מספקים את ה TRX ועוד ציוד כושר הנלווה לאימון (כמו כן בערים השונות הציוד מעט משתנה), ואילו אתם רק צריכים להגיע עם מצב רוח מרומם.

למה דווקא אימון TRX קבוצתי?

  • אם בא לכם לחסוך קצת כסף ואתם נהנים מדינמיקה קבוצתית אז האופציה של אימון בקבוצה יכולה להתאים לכם. ואילו אם בא לכם לגוון באימון כנגד משקל גוף השונה במהותו מחדר הכושר אז אימון טי אר אקס יכול להוות אופציה מושלמת עבורכם.
  • אימון TRX קבוצתי אמנם מתבצע בקונסטלציה קבוצתית, אך חשוב לציין כי כל מתאמן מקבל תרגילים וסטים המיועדים ספציפית עבורו לפי רמתו האישית. אתם לא צריכים לחשוש מזה שאף פעם לא עשיתם את זה או שאינכם יודעים מזה, הכי נכון עבורכם הוא להגיע לשיעור התנסות ולנסות אותנו.

איפה האימונים מתרחשים?

  • האימונים מתבצעים בטבע ובחלל האוויר הפתוח לרוב ברחבי הפארקים השונים הפזורים בערים השונות (אין לנו קבוצות בכל הארץ אלא בספר מוקדים במרכז ובשרון).ההרגשה של להתאמן ביחד עם עוד מספר משתתפים בחוץ זוהי הרגשה שקשה לתאר אותה במילים ואתם מוכרחים לחוות אותה על הבשר שלכם.

מה כולל אימון טי אר אקס קבוצתי?

  • אנו דואגים לכל הציוד הרלוונטי לתקינות האימון, למוסיקה, לטיפים בנושא תזונה תקינה, לביטוח רפואי במידת הצורך וכמובן להשתדל להעלות לכם חיוך על השפתיים. האימון משלב עבודה על כל שרירי הגוף עם דגש על עבודה של שרירי הליבה ופלג גוף תחתון ועליון לצד פעילות אירובית לשם העלאת הדופק. המטרה לשרוף קלוריות בהנאה וליהנות מכל רגע אותו אתם חווים באימון.

»» מאמני הכושר של PERSONAL FIT – נמצאים כאן עבורך