לוגו - מאמן כושר אישי פרסונל פיט

תוכן עניינים

תקבעו אימון

כמה עולה אימון כושר אישי?

כמה עולה מאמן כושר אישי? העלות לשעה אחת שוות ערך לכמות של 5 קופסאות סיגריות

למה אנחנו בכלל מציינים את זה אתם שואלים? את כל ההסבר ההגיוני לכך נסביר בהמשך הכתבה.

  • טוב אז בוא נחזור רגע לדוגמא שאיתה פתחנו את הכתבה, שאומרת כי שיעור פרטי הינו שווה ערך ל5 חפיסות של סיגריות. ניקח עלות של קופסא שמחירה בממוצע 30 שקלים נכפיל אותה ב5 וקיבלנו את הערך הממוצע עבור מחיר שעומד על 200 ₪ ומעלה. מוזמנים לקרוא על המחירים שלנו כאן חבילת אימונים .
  • אז למה סיגריות דווקא? תחשבו על סיגריות לרגע…אילו אסוציאציות קופצות לכם לראש? לא בריא, סרטן, יקר, מסריח, אימפוטנציה, לא טעים, התמכרות, בא טוב עם קפה. לעומת זאת, קחו את המילה ספורט והנה האסוציאציות שקופצות לראש, בריאות, כיף, אושר, שמחה, דיאטה, יקר.
  • אז נכון שאתם חושבים לעצמכם רגע להתאמן באופן פרטי, זהו עסק סופר יקר ואנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו אבל כשאתם מעשנים סיגריות כאילו אין מחר – האם זה הגיוני בעיניכם? תחליפו לרגע את סאגת הסיגריות בספורט והנה לכם עולם ורוד חדש: עולם בריא יותר, רענן יותר בטח שלא מסרטן ובטח שלא מסריח. אותו סכום נכבד שאתם מבזבזים על סיגריות תוציאו על דבר טוב בחייכם שיתרום לכם לגוף ולנפש.

מה היתרונות של אימון כושר אישי?

  • מינוף הזמן – למה לכם לבזבז שעות עמוסות בדרכים, בפקקים, בדוחק, בלמצוא סידור בייביסיטר לתינוק שלכם. כל שעליכם לעשות הוא לצלצל ולקבוע בבית שלכם, בזמן המועדף עליכם ובשעה האולטימטיבית עבורכם.

 

  • משחרר אנדורפינים – פעילות גופנית ידועה כמפרישה אנדורפינים לכן אם אתם עוסקים בפעילות גופנית בצורה עצמאית מצוין אז תמשיכו, אחרת אל תתביישו לבקש עזרה מקצועית של מדריך אשר יגיע עד אליכם וידאג להפריש מגופכם אנדורפינים.

 

  • המחסום הפסיכולוגי נגמר – אין יותר לא יכול, לא רוצה, לא בא לי, לא יודע מתי, לא בטוח שהיום וכו' וכו' וכו'.. כל החסמים הפסיכולוגיים והתירוצים בשפע מתגמדים ונזרקים מיד לסל המחזור. ברגע שקבעתם שיעור זהו אין דרך חזרה אחורה, ואותו איש מקצוע ידאג לזה אז תיזהרו לכם!

 

  • ערובה לחיים בריאים – זה נכון שהגורל של כולנו כתוב כבר מזמן אבל תדאגו לכוון אותו בצורה טובה יותר. תחשבו על משחק שחמט אחד ענקי, שאתם הפיונים הקטנים ויש לכם מספר מהלכים מצומצם על מנת להגיע לשחמט, אותו דבר בחיי שלכם מספר המהלכים שלכם הינו מוגבל לכן השתמשו בו בתבונה.

 

  • קשר מחייב – פעילות גופנית זוהי מסגרת מחייבת לטווח הרחוק ולא זבנג וגמרנו. צריך לטפח את קשר, לכתוב פתקים נחמדים, לקנות פינוקים כשצריך, לתת חיזוקים וכמובן שצריך לצעוק אז צועקים. תחשבו כקשר חזק כמו שני בני זוג, אותו דבר כאן. ככל שהקשר יהיה חזק ומהודק יותר ככה הצלחת המתאמן תהיה גבוהה יותר.

מאות לקוחות מרוצים

שירות VIP

אימון ראשון בלי התחייבות

אימון ראשון ב- 200 ש"ח חד פעמי

ייעוץ טלפוני חינם

מתן מענה מהיר ומקצועי ביותר

בניית תוכנית אימונים מקצועית בתשלום

ליווי צמוד של מר ישראל החטוב

אימון ראשון בלי התחייבות

אימון ראשון ב- 200 ש"ח חד פעמי

דברו איתיוואטסאפ