לשלם בשביל הבריאות

כמה עולה מאמן כושר אישי?

כמה עולה מאמן כושר אישי? העלות לשעה אחת שוות ערך לכמות של 5 קופסאות סיגריות, ולמה אנחנו בכלל מציינים את זה אתם שואלים? את כל ההסבר ההגיוני לכך נסביר בהמשך הכתבה.

בכתבה הבאה, נסביר כמה עולה אימון עם מאמן כושר אישי וממה זה מורכב ונמנה מספר יתרונות של אימוני כושר אישיים שאולי יצליחו לעורר בכם מוטיבציה להתנסות בכמה אימונים.

כמה עולה מאמן כושר אישי בישראל?

טוב אז בוא נחזור רגע לדוגמא שאיתה פתחנו את הכתבה, שאומרת כי אימון כושר אישי הינו שווה ערך ל5 חפיסות של סיגריות. ניקח עלות של קופסא שעולה בממוצע 30 שקלים נכפיל אותה ב5 וקיבלנו את הערך הממוצע למחיר של אימון שעומד על 150 ₪ לפחות.

אז למה סיגריות דווקא? תחשבו על סיגריות לרגע…אילו אסוציאציות קופצות לכם לראש? לא בריא, סרטן, יקר, מסריח, אימפוטנציה, לא טעים, התמכרות, בא טוב עם קפה. לעומת זאת, קחו את המילה אימון כושר אישי והנה האסוציאציות שקופצות לראש, בריאות, כיף, אושר, שמחה, דיאטה, יקר.

אז נכון שאתם חושבים לעצמכם רגע להתאמן עם מאמן כושר אישי זהו עסק סופר יקר ואנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו אבל אתם מעשנים סיגריות כאילו אין מחר – האם זה הגיוני בעיניכם? תחליפו לרגע את סאגת הסיגריות באימוני כושר והנה לכם עולם ורוד חדש: עולם בריא יותר, רענן יותר בטח שלא מסרטן ובטח שלא מסריח. אותו סכום נכבד שאתם מבזבזים על סיגריות תוציאו על דבר טוב בחייכם שיתרום לכם לגוף ולנפש ואלו כמובן האימונים.

שותים מים אחרי אימון כושר אישי

מהם היתרונות של אימון כושר אישי?

ערובה לחיים בריאים – זה נכון שהגורל של כולנו כתוב כבר מזמן אבל תדאגו לכוון אותו בצורה טובה יותר. תחשבו על משחק שחמט אחד ענקי, שאתם הפיונים הקטנים ויש לכם מספר מהלכים מצומצם על מנת להגיע לשחמט, אותו דבר בחיי שלכם מספר המהלכים שלכם הינו מוגבל לכן השתמשו בו בתבונה.

משחרר אנדורפינים – פעילות גופנית ידועה כמפרישה אנדורפינים לכן אם אתם עוסקים בפעילות גופנית בצורה עצמאית מצוין אז תמשיכו, אחרת אל תתביישו לבקש עזרה מקצועית של מאמן כושר אישי אשר יגיע עד אליכם וידאג להפריש מגופכם אנדורפינים.

בואו לאימון הכרות עכשיו

מינוף הזמן – למה לכם לבזבז שעות עמוסות בדרכים, בפקקים, בדוחק, בלמצוא סידור בייביסיטר לתינוק שלכם. כל שעליכם לעשות הוא לצלצל ולקבוע אימון כושר אישי בבית שלכם, בזמן המועדף עליכם ובשעה האולטימטיבית עבורכם.

קשר מחייב – אימוני כושר אישיים זוהי מסגרת מחייבת לטווח הרחוק ולא זבנג וגמרנו. צריך לטפח את קשר, לכתוב פתקים נחמדים, לקנות פינוקים כשצריך, לתת חיזוקים וכמובן שצריך לצעוק אז צועקים. תחשבו כקשר חזק כמו שני בני זוג, אותו דבר באימונים. ככל שהקשר יהיה חזק ומהודק יותר ככה הצלחת המתאמן תהיה גבוהה יותר.

המחסום הפסיכולוגי נגמר – אין יותר לא יכול, לא רוצה, לא בא לי, לא יודע מתי, לא בטוח שהיום וכו' וכו' וכו'.. כל החסמים הפסיכולוגיים והתירוצים בשפע מתגמדים ונזרקים מיד לסל המחזור. ברגע שקבעתם אימון זהו אין דרך חזרה אחורה, ואותו מאמן ידאג לזה באופן אישי אז תיזהרו לכם!

>>>לקטגורית מאמן כושר אישי עם כתבות נוספות תלחצו כאן

פרסונל פיט – תן לנו לשמור עלייך בכושר