אימון כושר אישי ביפו בשקיעה

מאמן כושר אישי ביפו

אם ברצונכם לספוג מהאנרגיות היפואיות ועל הדרך לעשות ספורט? הפתרון המושלם הינו מאמן כושר אישי ביפו. בעיר יפו קיימים מקומות רבים לעשות בהם עם אימון כושר אישי, כאשר מדובר באזורים אותנטיים בעלי אופי מיוחד המזוהה עם כל הוייב היפואי. בכתבה הבאה, נמנה מספר מקומות מצומצם שהכי מזוהה עם האווירה היפואית.

האזורים הכי יפים לאימון עם מאמן כושר אישי ביפו

פארק מדרון יפו – הנוף במדרונות עוצר נשימה ולפיכך חווית האימון בו היא מהפנטת. מדובר באזור הירוק המשקיף על כל נופיה של תל אביב ועל רצועת החוף. באזור תוכלו למצוא דונמים של מדשאות, את חוף הים, מתקנים לילדים ועוד שלל עצום של חוויות.

פארק דוידוף – מדובר בפארק גדול וירוק, הכולל מתקני כושר, מתקנים לילדים, מגרשי כדורסל וכדורגל מקורים, גינת כלבים חביבה, חניה סמוכה שירותים וברזיות. אם אתם מתגוררים קרוב קרוב לפארק תשקלו לקבוע אימון כושר אישי כי יש בו שפע מתקני כושר נהדרים.

חוף הים ביפו

גן הפסגה – נמצא בתוך יפו העתיקה וגם ממנו תוכלו לקבל תמונת נוף עוצרת נשימה. הגן הוא נקודת מוקד לתיירים רבים שבאים לבקר ביפו, יש בו פסל גדול שמזוהה עם הפארק וגשר בסמוך. אם אתם אוהבים נוף וגרים באזור יפו העתיקה תגידו לאותו מאמן כושר אישי שלכם שאת האימון הבא שלכם אתם רוצים שם. ולקינוח תמיד אפשר לשבת לקפה באחד מבתי הקפה הפזורים ליד.

שוק הפשפשים – בתחילתו של השוק וממש במרחק של כמה דקות ברגל מאבו חסן, יש לה גינה קטנה וחביבה. בגינה יש אזור מוצל, חניה, ברזיה, ספסלי ישיבה וניתן במקביל לאמן בה. אז אם בא לכם להגיד שעשיתם אימון בשוק הפשפשים לכו על אימון שם.

חורשת הגיבורים – נמצא בסמוך לרחוב הגיבורים, מדובר באזור קטן עם מתקנים לילדים, אזור שניתן לתלות בו רצועות TRX וכמובן שולחנות וספסלים.

בואו לאימון באווירה יפואית

מה המחיר של מאמן כושר אישי ביפו?

קשה קצת לנקוב במחיר מדויק, אבל קחו בחשבון שהמחיר נע בסביבות 150 שקלים ונע קדימה. הנושא של המחיר מורכב ממספר פרמטרים: ניסיון המאמן, וותק, הסמכות, תוצאות. כלומר אם המדריך נמצא בתעשיית הכושר כבר 10 שנים לפחות, והוא בעל ניסיון רב עם עשרות לקוחות מרוצים הסבירות שהתעריף יהיה גבוה יותר. כמו כן, ניתן תמיד לקבל הנחה מסוימת על רכישה של חבילת אימונים המורכבות מעשרות אימונים.

אם ברצונכם לתאם אימון הכרות במחיר הוגן, אנא התקשרו אלינו או שפשוט תשאירו פרטים ואחד מנציגנו יצלצל אליכם בהקדם.

>>>לפרטים נוספים  "מאמן כושר אישי בתל אביב" תלחצו כאן

פרסונל פיט – הדרך הנכונה לתרבות בריאה