מאמן כושר אישי בירושלים

רוצים לעשות אימוני כושר אישיים עד הבית בירושלים עם מאמן כושר אישי? מחפשים להתאמן בפארקים השונים הממוקמים בירושלים עם מדריך פרטי? אתם מוזמנים לנסות שיעור הכרות אצלנו בפרסונל פיט כדי להחליט האם זה מתאים לכם.

יש לנו מדריכים הנמצאים ברחבי ישראל וכמובן גם בירושלים, שהיתרון המובהק הוא הכרות מושלמת שלהם עם העיר ככה שאתם בידיים הטובות ביותר.

אימון כושר אישי בבית

מקומות בהם תוכלו להתאמן עם מאמן כושר אישי בירושלים

  • פארק השחר – מקום נחמד למדי ומושקע מאוד. יש צמחיה מתוחזקת, מתקני ספורט ברמה גבוהה עם הצללה טובה ומתקני ילדים מושקעים. שלא כמו פארק ירושלים או גן סאקר זהו מקום קטן ואינטימי שקט יחסית.
  • פארק גילה – פארק נחמד העוטף את שכונת גילה, מדובר בפארק קטן עם עצי חורש, ברזיות, חניה, מקומות מוצלים וכמובן יש בו מבחר של מתקני כושר ציבוריים בהם תוכלו לחטב את הגוף שלכם. אם אתם תושבי שכונת גילה ואתם רוצים לעשות אימוני כושר בחוץ לכו על זה.
  • גן סאקר – זהו אחד הפארקים הגדולים בירושלים ונמצא קרוב למרכז העיר. מדובר בגן ירוק, גדול ומרהיב ביופיו בו מתקיימות פעילויות ספורטיביות מגוונות כמו: הליכות, ריצות, אקרויוגה, אימון עם כדור, אימוני כושר אישיים, יוגה, פוטבול ועוד הרבה פעילויות. אחד הגנים עם האווירה הספורטיבית הכי שוקקת שיש בירושלים מומלץ מאוד.
  • גן וואהל לוורדים – פארק הממוקם בלב קרית הממשלה בעיר ירושלים. מדובר בגן מאוד מושקע ויפה המתאים לאימוני כושר, לטיול עם ילדים, לדייטים, להצעות נישואין או סתם לשבת עם חברים. הצמחיה צומחת שם בשפע, השירותים נקיים ומתוחזקים, והמתחם מדהים. אם אתם גרים קרוב לשם ומחפשים לעשות אימון כושר אישי בפארק תשקלו את הגן הזה.

כמה עולה אימון כושר אישי בירושלים?

  • קחו בחשבון כי התשלום שאתם משלמים הוא עבור השירות, הניסיון, הוותק, הפריבילגיה להתאמן מתי שנוח לכם ועוד מספר פרמטרים שנלקחים בחשבון ועל כן המחיר.
  • אימון דרכנו עולה 100 ₪ עבור אימון חד פעמי להתרשמות, ואח"כ בהתאם לחבילת אימונים בה תבחרו התואמת לצרכים שלכם. אנו מזמינים אתכם צלצל או להשאיר פרטים באתר.
  • מאמן כושר אישי זהו עולם אחר ושונה ממנוי בחדר כושר או מאימון קבוצתי ועליכם להבין זאת. כלומר, עיקר התשלום הוא עבור השירות המועדף, היחס האישי, ההכוונה הצמודה והפרטנית לאורך התהליך.

נכתב ע"י דוד בן חיים – מאמן כושר אישי בירושלים מצוות פרסונל פיט המתמחה באימוני כוח, ובעל ידע נרחב בתזונה