מאמן כושר אישי ברמת גן

ברמת גן תוכלו למצוא מספר מוקדים די מעניינים לאימון עם מאמן כושר אישי שעליהם נרחיב בהמשך. כמו כן, העיר ר"ג הפכה במרוצת השנים לעיר משודרגת עם המון חבר'ה צעירים, בתי קפה ואפילו כמה פאבים.

הכתבה תדבר על המקומות הכי שווים לעשות אימון כושר אישי בר"ג, זאת אומרת בחרנו מספר מקומות שעליהם נרחיב בכמה מילים.

פארק לאומי ברמת גן

האזורים הכי מגניבים להתאמן עם מאמן כושר אישי ברמת גן

  • חורשת אדיס דה פיליפ – מדובר בגינה קטנה ואינטימית המיועדת לתושבי רמת חן. הרבה מגיעים לשם עם הכלבים שלהם או להתאמן במתקנים המוצעים באזור.
  • גבעת נפוליאון – מדובר בנקודת תצפית מהממת שעושים בה בעיקר רכיבות אופניים. אבל בכל זאת בחרנו להזכיר אותה משום שמדובר בנקודה שכל כולה ירוק וכיף לעיניים.
  • גן בראשית – הגן נמצא באזור מתחם הבורסה ומציע המון ירוק בעיקר עם צל נהדר שנוצר בשל כל הבניינים הצמודים. אם מתחשק לכם לעשות סיבוב מחוץ לבית או שאתם גרים באזור ומחפשים מקום נחמד להתאמן בו, תשקלו זאת כאופציה נחמדה.
  • גן הקופים – מדובר בגן קומפקטי בעל נקודת תצפית מרהיבה על כל רמת גן. בפארק יש מגדל מים שמזוהה עם המקום, שבילי הליכה נחמד, אזור לאימונים, ברזיות, ספסלים. אם אתם מחפשים לעשות אימוני כושר אישיים בנוף עוצר נשימה, זה המקום עבורכם.
  • הפארק הלאומי – נחשב לאזור הכי שוקק ושמח מבחינת פעילות ספורטיבית. מדובר בפארק עצום בגודלו, בעל שטחים נהדרים לבצע בהם אימוני כושר, הליכות, ריצות, פיקניק או סתם להשתזף בשמש. בסמוך לפארק יש חניה גדולה ונוחה לבאים כמו כן יש בית קפה נחמד ואפילו גן חיות קרוב. אחד האזורים הרווים בעשרות מאמני כושר אישיים.
  • פארק דוד – זהו הפארק שיושב על שכונת מרום נווה היוקרתית וכל מאמן כושר אישי ברמת גן מכיר אותו היטב. מקום נהדר לשחק עם הילדים, או סתם לעשות הליכה או ריצה. בפארק יש מפלי מים יפיפה, עצי פרי, מדשאות, מתקני כושר משוכללים שהציבו באזור שניתן להתאמן בהם או לתלות רצועות TRX, מרכז מסחרי צמוד עם בתי קפה, מסעדות וחנויות נחמדות.

איך מתחילים להתאמן בכלל עם מאמן כושר אישי?

  • ראשית, קחו את הטלפון ותצלצלו לקבוע אימון כושר אישי עם אותו מדריך שקיבלתם עליו המלצה או מצאתם באינטרנט.
  • שנית, תשאלו שאלות בטלפון ואם הדבר יימצא חן בעיניכם תקבעו אימון הכרות כדי להתנסות במספר תרגילים ובאימון עצמו. שלישית, בהנחה והיה לכם כיף ונהניתם מאוד תרכשו חבילת אימונים להמשך הדרך.

פרסונל פיט – הדרך שלכם לחיים בריאים יותר