לוגו - מאמן כושר אישי פרסונל פיט

מאות לקוחות מרוצים

אורפז
אורפז
קרא עוד
לפתוח את הבוקר עם אימון, זהו חלום שהתגשם מבחינתי. אני יודעת שיש לי 60 דקות של ניתוק מוחלט מכל מרוץ החיים הסיזיפי ואני עוברת למצב של מדיטציה מלאה ומנתקת מהעולם בחוץ. בצורה הזאת אני מצליחה להתמיד כי אני מרגישה מחויבת ולא נעים לי לבטל.
נדב
נדב
קרא עוד
מכיר את החבר’ה הללו שנים, למען האמת אני קולגה מהתחום ובעצמי אני מדריך פרטי בעל סטודיו מזה שנים. להתחיל ולפאר ולשבח לא יהיה כל כך פייר מצידי אבל מה שכן אם הגעתם לאתר אתם חייבים לפרגן לעצמכם באיזה אימון או שניים – לכו על זה.
מיטל כהן
מיטל כהן
קרא עוד
אחרי שחרשתי את האינטרנט במטרה למצוא אימוני טי אר אקס נכנסתי לאתר, קראתי קצת טיפים והחלטתי לצלצל… ענו לי בצורה מאוד עניינית, אדיבה והשתדלו לענות לי על כל השאלות. מאז אני לקוחה קבועה באימונים המתקיימים בפארק הירקון ומאוד מרוצה.
הקודם
הבא
אלעד
אלעד
קרא עוד
אני מכיר את רונן מזה שנים ארוכות דרך לימודי התואר האקדמי שלמדנו יחד. אני חייב לציין לטובה, את פרסונל פיט שכן מדובר בחבר’ה מקצועיים שיודעים את עבודתם על הצד הטוב ביותר בין אם זה בטיב השירות, ביחס, במקצועיות ועם תמורה נהדרת לכסף שלכם.
תמר
תמר
קרא עוד
חייבת להיות כנה בזה שיש לי ניסיון קודם עם מדריכים איתם התאמנתי או במסגרות ספורטיביות אחרות בהן השתתפתי. היחס שאני מקבלת מהצוות של פרסונל פיט עד היום הוא פשוט מ-ד-ה-י-ם!! תמיד שם עבורי. ממליצה בריבוע!
צחי
צחי
קרא עוד
ממש שמח לומר, שפשוט זכיתי לפגוש במאמנים סופר מעולים ומקצועיים. לכל שאלה בין אם בטלפון או במייל או בהודעות הם תמיד שם עבורי ומשתדלים לענות על הצד הטוב ביותר. כמובן שאווירה מדהימה כל הזמן. סופר ממליץ!
הקודם
הבא
יפעת
יפעת
קרא עוד
הכול התחיל אצלי כאשר חיפשתי מאמן קיקבוקסינג בגוגל לי ולחברה, ואז הגעתי לאתר המהמם הזה. מאז אני יכולה לומר, כי הפכתי מכורה לאימונים האינטנסיביים והמהנים וכמובן המלצתי לחברות ואני ממשיכה להמליץ עד היום. בטח שאני ממליצה!
ברק
ברק
קרא עוד
הכי כיף זה שיש מי שדואג ותומך בך כשצריך – ולא רק בשעות האימון עצמן. אני חייב לציין, כי פניתי מספר פעמים אל פרסונל פיט בעשרות שאלות שקשורות לאימון, לתזונה, להנחיות וטיפים והם תמיד דאגו לעזור בין אם בווטסאפפ או במייל. אני ממליץ ממש!
ורדית
ורדית
קרא עוד
למצוא איש מקצוע זה די קל, אבל לדעת לקלוע בול למדריך הכי טוב שקיים זאת כבר משימה לא פשוטה בכלל. אז בטח שאני רוצה להמליץ על תקופה נהדרת בה התמדתי מידי שבוע, הצלחתי להגיע להישגים מדהימים שאפילו הפתיעו גם אותי. ממליצה לך!
הקודם
הבא
גיל
גיל
קרא עוד
אני מאוד אוהב לשמור על עצמי, בשגרת חיים בריאה וספורטיבית: משתדל לעשות הליכות יומיות, לאכול מסודר ובמקביל ללכת לג'ים. לאחרונה, הרגשתי שאני מעט תקוע ורציתי לאתגר את עצמי קצת יותר לכן שכרתי שירותים מהחבר'ה המקצוענים האלו.
לורן
לורן
קרא עוד
אמא שלי רצתה שאתחיל להתאמן עם מאמן כושר אישי, ולכן חיפשנו יחד מסגרת טובה עבורי בה גם יהיה לי כיף וגם אתמיד לאורך זמן. התחלתי להתאמן עם אחד המדריכים של פרסונל פיט שהיה מאוד סבלני, רגיש ומקצועי ודאג ללוות אותי צעד אחרי צעד באימונים. בטח ממליצה!
שיר
שיר
קרא עוד
בתור מחנך בישראל אשר יש לו פוליסת ביטוח בריאות קבוצתית ותוכנית פנסיה קבוצתית המחירים שקיבלתי הם פשוט מדהימים. וכשיש לי שאלות בנושא, הם מיד עונים וזמינים עבורי לכל שאלה. תודה על הכל!
הקודם
הבא

אימון ראשון בלי התחייבות

אימון ראשון ב- 200 ש"ח חד פעמי

אימון ראשון בלי התחייבות

אימון ראשון ב- 200 ש"ח חד פעמי

דברו איתיוואטסאפ