מאמן כושר אישי עד הבית

מאמן כושר אישי עד הבית זוהי אחת הפריבילגיות הכי כייפיות שיש בעולם! מדובר בתנאים הכי אופטימליים שיש לאימון: לא צריך לבזבז זמן מיותר בדרכים, לא ניתן לתרץ דברים, לא צריך ציוד מיוחד, אין אפשרות להתחמק והכי חשוב שהמאמן מגיע עד לסביבה הטבעית שלנו.

מאמן כושר אישי עד הבית, מזה אומר?

לאחר שבחרתם מאמן כושר אישי, הוא יגיע עד אליכם לסלון או לחצר עם כל מה שנדרש על מנת להוציא מכם את המיטב. כלומר, הוא מגיע עם ציוד חדיש: משקולות, גומיות, רצועות TRX, מזרן, כדור ומספר נוסף של אביזרים. וכל זאת בכדי לעשות לכם את האימון הטוב ביותר שהיה לכם EVER וכמובן בשביל שתהיו מרוצים.

האימונים בבית יכולים להיות סופר מאתגרים ומהנים, הדבר תלוי ביצירתיות מצד המאמן וכמובן בהסכמה ונכונות שלכם לביצוע התרגילים. כל אימון נבנה בהתאם לרמת הכושר הגופנית שלכם וזאת בכדי שתהיו מסוגלים להתמיד לאורך זמן והכי חשוב למנוע פציעות מיותרות.

כמה עולה מאמן כושר אישי עד הבית?

  • שירות שכזה עולה בימים אלו בישראל כ- 150 ₪ לפחות
  • הדבר תלוי בסוג חבילת האימונים אותה תבחרו ובמסלול שתחשבו לנכון שהכי מתאים לכם.
  • ישנם מרכיבים נוספים המשפיעים על המחיר והם: שנות הניסיון של המאמן, מוניטין, מרחק והשכלה.
  • בנוסף, עולם המאמנים האישיים מציע שפע של מאמנים על כן תעשו את הבחירה המועדפת והנוחה לכם. »» לפרטים נוספים על "כמה עולה מאמן כושר אישי" תלחצו כאן

מה עדיף מאמן כושר אישי עד הבית או מכון כושר?

מדובר בשני עולמות נפרדים לגמרי אומנם יש להם זיקה משותפת ובכל זאת הם מציעים תמורה אחרת והנה ההסבר לכך:

  • מאמן כושר אישי – מגיע אליכם בימים ובשעות שתרצו, ידאג לעשות לכם אימון מותאם לצרכים שלכם, יעורר אתכם גם כשאתם עייפים, יעניק לכם יחס אישי לאורך כל האימונים, יגוון לכם מחדש בכל אימון.
  • מכון כושר – מרחב אימונים ענק, ציוד בשפע, עמוס במתאמנים, אתם אחראים לאימון שלכם אלא אם כן שכרתם שירותים נוספים של מאמן בתוך המכון, לפעמים אין כוח ללכת כאשר עייפים ומוותרים, בדרך כלל ישנה תקופת התחייבות.

לשאלת המה עדיף, אתם תחליטו בעצמכם אם אתם רואים את עצמכם נכנסים למסגרת אימונים צמודה והדוקה מלווה באיש מקצוע שצמוד אליכם ומוכנים לשלם קצת יותר לכו על אימון כושר אישי אחרת תבחרו בחדר כושר.