מאמן כושר אישי

מאמן עוזר ללקוחה שלו עם המשקולת

כמה עולה אימון? – מחירון אימונים 2020

סוג האימון

כמה עולה אימון?

כמה זמן האימון?

אימון כושר אישי בבית

150 שקלים ומעלה. בהתאם למסלול האימונים שתבחרו.

45 עד 60 דקות

אימון כושר אישי בפארק

150 שקלים ומעלה. בהתאם לחבילה שתבחרו.

45 עד 60 דקות

אימונים אישיים בסטודיו

130 שקלים ומעלה. המחירים תלויים במדיניות של הסטודיו.

50 עד 60 דקות

אימון כושר זוגי

בין 220 עד 250 שקלים
ובהתאם לחבילה אותה תבחרו.

50 עד 60 דקות

אימון כושר קבוצתי

בין 50 עד 60 שקלים
או לפי מנוי חודשי.

45 עד 60 דקות

 

אישה מתאמנת עם מסיכת קורונה

המחירים בענף האימונים האישיים משתנים בין מאמן אחד לשני, כאשר הממוצע הינו 130 שקלים עד 250 שקלים עבור אימון שאורכו בין 45 עד 60 דקות.

אם ברצונכם להתאמן עם המאמן הטוב ביותר בישראל, זה עם הכי הרבה ניסיון, מוניטין, הכשרות וידע מקצועי אתם תשלמו מחיר גבוה. אם לא משנה לכם כל כך הנושא, אתם יכולים להתאמן עם מאמן אחר במחיר זול יותר.

ככל שתרכשו יותר אימונים מראש (חבילת אימונים או כרטיסיה), אתם תשלמו פחות. לכן אנחנו ממליצים לכם לשקול את האפשרות של תשלום מראש, ובצורה הזאת תוכלו לבקש הנחה מסוימת בעלות.

מחיר אימוני כושר אישיים בבית הלקוח או בפארק

ברוב המקרים, המחירים של אימונים עד הבית יעלו יותר מאשר אימונים בסטודיו. ההיגיון הבריא אומר שכאשר המאמן מגיע עד אליכם זה לוקח לו זמן בגלל הדרך והפקקים, לעיתים גם הוצאות על דלק ולכן המחירים יהיו גבוהים יותר מהסטודיו. לעומת זאת, כאשר אתם מגיעים בכוחות עצמכם לסטודיו המאמן לא צריך לצאת אליכם, אלא הוא נשאר במסגרת שלו וככה ממשיך לעבוד בצורה רציפה במהלך שעות היום ועל כן אתם תשלמו פחות. מה משפיע על המחיר?

 1. הכשרות ותעודות – מאמן אשר למד הרבה ובעל תעודות רבות, סביר להניח שיש לו יותר ידע מקצועי מאחר שלמד פחות. ולכן המחיר אצל מאמנים בעלי תארים, או יותר הכשרות ברוב המקרים יהיה גבוה יותר מהממוצע בענף.
 2. שנות ניסיון – ככל שהמאמן וותיק יותר ומגיע עם רזומה מרשים יותר, זה אומר שהוא בעל ניסיון עשיר יותר ולכן יגבה קצת יותר. לעיתים קרובו, שווה מאוד לשלם את התוספת במחיר ולקבל את ה-"דה בסט".
 3. ציוד חדשני – ישנם מאמנים אשר מביאים פריט אחד או שניים לאימון, ויש כאלו שמביאים איתם תיק מפוצץ בדברים או מזוודה מרשימה עם שפע של ציוד. אנחנו לא אומרים כאן מה טוב ומה פחות טוב…אבל בוודאי שכיף להתאמן עם מאמן אשר משקיע ומגוון כל פעם עם ציוד חדש וסוג אימון אחר.

מחירי אימונים לאימון בסטודיו

אז כמו שכתבנו קודם לכן, המחיר בסטודיו יהיה זול יותר מאשר אימון עד הבית ברוב המקרים. לכן אם אתם ניידים, מחפשים מקום ממוזג ומקורה, עם ציוד מגוון, ורוצים להוזיל קצת את העלויות שלכם תשקלו באפשרות הזאת. מה משפיע על המחיר?

 1. המיקום של הסטודיו – סטודיו בתל אביב (מרכז וצפון), קיימת סבירות די גבוהה שהמחיר בו יהיה יקר יותר וזאת בשל ההוצאות הנלוות, השכירות הגבוהה, הארנונה היקרה שכל הדברים האלו מגולמים במחיר.
 2. צורת התשלום – האם מדובר במנוי שבועי, חודשי, דו חודשי, תלת חודשי, חצי שנתי או שנתי. ככל שתקופת ההתחייבות שלכם ארוכה יתר, ככה יבואו לקראתכם במחיר וזאת גם צורת חשיבה שלכם לדעת שיש לכם עכשיו מסגרת מסודרת לתקופה הקרובה.
 3. סטודיו שיתופי או אישי – קיימים בעלי סטודיו אשר שוכרים חלק מהחלל של המקום למאמנים נוספים בו זמנית לאימונים שהם עושים, ואחרים אשר לא עושים זאת. כמובן שאם המקום הוא סוג של שיתופי (בדומה לחללי עבודה של WEWORK) קיימת סבירות שתשלמו קצת פחות מבדרך כלל.

מחיר אימון כושר זוגי

אם יש לכם? חבר, חברה, בן זוג, בת זוג, אמא, אבא שגם הם רוצים להתאמן יחד אתכם אז יש מצב שתוכלו להוזיל את העלויות. אימון לזוג בצורה יחסית זול יותר מאשר אימון אישי, כי העלות הכוללת נחלקת בין שני משתתפים.

בצורה הזאת זה יוצא WINWIN לכולם הסבר: למאמן אשר מרוויח יותר לפי שעה, ולזוג שמתאמן אשר כל אחד משלם פחות מאימון פרטי רגיל. כמובן שגם כאן, קיימות חבילות אימונים כאשר אם ברצונכם אפילו לשלם פחות תקנו יותר אימונים מראש.

מחיר אימון כושר קבוצתי

כאן התשלום יהיה הזול ביותר, כי אתם חולקים את האימון עם עוד מספר משתתפים בו זמנית ובצורה הזאת זה כלכלי ונוח. שימו לב, האימון לא מתאים לכולם, כי יש אנשים עם בעיות רפואיות, הגבלות, מגבלות, פציעות, דרישות, העדפות בלוחות זמנים ובימים מסוימים. אבל אם השעה והיום מתאימים לכם, וצורת האימון עם עוד מספר משתתפים לא מפריעה לכם, זוהי בהחלט יכולה להיות אפשרות עבורכם.

אישה עם מסיכה עושה ספורט

אימוני כושר מותאמי קורונה

 • שמירת מרחק – המאמן ישמור על מרחק תקין וסביר בהתאם להנחיות בין אם האימונים מתקיימים בבית או בחוץ.
 • שמירה על היגיינה וניקיון – המאמן ישטוף את הידיים שלו, יעטה מסיכת אף ופה, שימוש באלכוג'ל, יעשה חיטוי לפני האימון לכל האביזרים שלו בעזרת מטלית חיטוי.
 • אימונים סטריליים – האימונים יתבצעו בחלל הפתוח כמו: פארקים, גינות או טיילת. או כמובן בבית הלקוח עצמו ככה שהסיכון להידבקות בנגיף הקורונה הוא מאוד נמוך.
 • ללא מגע בכלל – ניתן לעשות אימונים על ידי הדגמה בלבד וללא מגע יד אדם, כלומר המאמן מדגים תרגיל מסוים והלקוח חוזר על התרגיל. כמובן שאם קיימים שינויים שיש לבצע בתרגיל, הם יתבצעו על ידי אמירת התיקונים בע"פ ולא במגע.
 • אימונים מרחוק – לכל אלו שחוששים לצאת מהבית, קיים פתרון של אימוני כושר אונליין בזום או בווטסאפ וכמובן אנו בונים תוכניות אימונים אונליין, לפי הצרכים והמטרות שלכם מבלי כל חשש לצאת מהבית. כלומר תוכלו להתאמן בבית עם הכוונה נכונה וקפדנית על ידינו.

20 סיבות למה כדאי לקחת מאמן כושר?

לבחור את המאמן המתאים לכם בשנת 2020, כשהשוק המקומי בישראל כל כך מלא באלפים זאת נחשבת למשימה מאוד מורכבת , כי עולות כל כך הרבה שאלות למשל: מה הכי טוב בשבילי? למה לי כדאי לבחור בו? מה הייחודיות שלו על פני המתחרים שלו? איזה ערך מוסף הוא נותן לי?

מאמן כושר עוזר ללקוחה שלו עם המשקולת

  1. גיוון באימונים -- לכל אחד יש בארסנל עשרות עד מאות תרגילים שונים ומשונים המותאמים לכל לקוח\ה. המטרה שלו לגרום לכם לעניין, לעורר אצלכם סקרנות תשוקה להתאמן וזאת ניתן לעשות ע"י תרגילים חדשים כל כמה שיעורים. הדבר בא לידי ביטוי בתרגילים מגוונים במהלך האימון, גיוון בציוד שונה בכל אימון בין אם זה אימון משקולות יום אחד ואילו אימון TRX יום אחר, גיוון בשיטות האימון או במיקום האימון.
  2. התחייבות ומחויבות –  עצם העובדה שקבעתם לעצמכם אימון והכנסתם זאת ליומן שלכם, אתם בעצם מחויבים לעצמכם להצלחת התהליך מצד אחד, ומצד שני התחייבתם מולו. המילה התחייבות, זוהי מילה מאוד מחייבת ועל כן אם תרצו לבטל אתם תרגישו מאוד לא נעים לעשות זאת – מה שיגרום לכם להתמיד לאורך זמן.
  3. חיסכון בזמן –  רוב האנשים קצרים בזמן, חסר להם זמן והם אפילו היו מוכנים "לשלם" בשביל עוד כמה שעות נוספות פנויות במהלך היום. לכן כשהוא מגיע אליהם הביתה, הם בעצם גורמים למינוף הזמן שלהם לטובת עיסוקים אחרים בחייהם. הם לא צריכים לבזבז זמן בפקקים הנוראיים, לנסוע הלוך ושוב לאימון, אלא הוא מתחייב להגיע עד לפתח ביתם.
  4. השגת תוצאות מקסימליות –  אנשים רבים מתאמנים ולא רואים תוצאות או מתאמנים ולא יורדים במשקל, דבר הגורם להם להמון תסכול ואכזבה, ואז באיזה שהוא שלב הם מוותרים ומפסיקים להתאמן. אחד מהיתרונות הבולטים ביותר באימונים לצד מדריך פרטי, זהו הדגש להגיע לתוצאות שאתם רוצים בזמן הכי קצר שאפשר כמובן. איך עושים זאת? אימונים לפי המטרה, במתן שיעורי בית במידת הצורך ("תעשי הליכה", "תעשי ריצה ותסמסי לי"), מתן טיפים לאכילה נכונה ומאוזנת, ושקילה שבועית או חודשית ולקיחת מדדים בהתאם לצורך.
  5. יחס אישי של מלך – היחס הינו מאוד פרטני, כל לקוח מקבל תשומת לב מקסימלית ממנו. הדבר בא לידי ביטוי בתרגילי ספציפיים ומותאמים אישית לכל לקוח, באימונים מותאמים לפי רמה, בזה שהוא סופר לכם כל חזרה או כל סט, לוקח לכם זמנים, מתכתב אתכם אחרי האימון, נותן לכם מוטיבציה, שולח לכם סמסים מפרגנים ומחזקים, עושה לכם עיסוי קל בין לבין, מותח אתכם, אומר לכם מתי להוציא אוויר, מתקן, משפר ומפרגן. תחשבו לרגע, אם הייתם מקבלים את כל הטוב הזה בטוח שהייתם מתמידים באימונים.
  6. פיקוח והכוונה מקצועית –  תחשבו שיש מישהו שמתקן אתכם כל רגע נתון בכל ביצוע תרגיל, זאת אומרת נותן לכם הערות בונות, אומרים לכם על מה לשים דגש, מסביר לכם מבחינה מקצועית את הרציונאל שבכל תרגיל, משפר לכם את הטכניקה ובודק שאתם עושים נכון. המטרה היא למזער פציעות ספורט עד כמה שניתן, כי יש כאלו שלא יודעים איך להתאמן בצורה נכונה ולצערנו הרב נפצעים (מותחים רצועות, חוטפים דלקות, גב תפוס ולעיתים בלטי דיסק ומבקרים חמורים יותר פריצות דיסק).
  7. אין מוטיבציה להתאמן יותר –  הרבה מהאנשים מתחילים להתאמן איזו תקופה, ואז קורה שהם מפסיקים בגלל המון סיבות: עליה במשקל, לא רואים תוצאות, משבר אישי בחיים, חוסר זמן בשל הצלחה בחיים, שיקום מפציעה קשה, חזרה מטיול גדול של בטן גב ויש עוד הרבה סיבות אחרות. הכוונה היא שכולם חווים משבר במהלך האימונים, שאין חשק ואין כוחות להתאמן יותר ואז המוטיבציה יורדת לנו. כשיש לצידכם את איש המקצוע הנכון, תיסמכו עליו זה התפקיד שלו ובזה הוא טוב, לעורר בכם מחדש את התשוקה והמוטיבציה שכבתה.
  8. התמודדות עם פחדים –  חדרי כושר זהו דבר מדהים ונגיש לכולם. ישנם אנשים שיודעים ואוהבים להתאמן לבד, ויש כאלו אחרים שלא אוהבים, לא יודעים ואפילו בהרבה מקרים מתביישים (יש לכך המון סיבות: עומס של אנשים שלעיתים מאיים, קהל גדול מאוד שכולו מרוכז במקום אחד, ביטחון עצמי נמוך, דימוי גוף נמוך). תפקידו במקרה זה, הוא לענות לאנשים הללו על הצורך על ידי מתן פתרונות נכונים ולגרום להם כן להתאמן, כן לאהוב את עצמכם, לעלות להם את הביטחון העצמי, לשפר להם את המראה האסתטי החיצוני, וכמובן את המראה הפנימי (הנפש).
  9. לא התאמנת לא שילמת –  (אלא אם כן ביטלת לו בדקה ה90) בחדרי הכושר אתם צריכים לשלם דמי מנוי חודשיים ואם אתם לא מגיעים להתאמן אתם עדיין משלמים את דמי המנוי שלכם. בנוסף כדי להתאמן באופן פרטי עם מדריך אתם כמובן צריכים לשלם תוספת תשלום. ואם אתם לא מגיעים, אתם גם לא משיגים תוצאות ואם אתם לא משיגים תוצאות אז לא חבל על הכסף שלכם??
  10. אין תורים –  להמתין בתור כמה דקות כדי שיתפנה מכשיר במכון כושר, זה בהחלט משהו לא נעים ומסורבל במיוחד כאשר יש לעם לעשות כמה מכשירים ורובם תפוסים במתאמנים אחרים. כאן נכנס לתמונה היתרון העצום שבאימון פרטי אין תורים, אין התקהלות, אין זמן המתנה ארוך למכשיר, אין צפיפות מיותרת. הכל מתבצע כאן ועכשיו והזמן שלכם יהיה מנוצל עד רמת 100% בצורה הזאת.
  11. אתם זוכים במספר אנשי מקצוע בו זמנית –  רובם מקבלים על עצמם תפקידים נוספים והופכים להיות גם: השוטרים הפסיכולוגים, התזונאים, והחברים שלכם והכל כמובן תחת קורת גג אחת ככה שאתם מקבלים שירותי VIP.
  12. אחלה פתרון נגד התפשטות נגיף הקורונה –  משרד הבריאות הוציא היום הנחיה כי לא מומלץ להתאמן בקבוצות גדולות מחשש להידבק בוירוס (עד 10 אנשים). זאת אומרת, תוכלו לעשות אימון עד הבית ללא צורך לצאת מהבית או לקחת בייביסיטר. וזהו פתרון מושלם המוריד משמעותית את הסיכוי להידבק בנגיף.
  13. בניית תוכנית אימונים –  הוא יבנה לכם תכנית מדויקת ומתואמת בדיוק לצרכים ולמטרות שלכם. כלומר, תקבלו תוכנית עבודה מסודרת לפי מטרות, צרכים, רצונות, תרגילים ויכולות גופנית. את הדברים אשר כתובים בתוכנית תוכלו ליישם בצורה עצמאית או להיעזר בו בזמן שאתם מתאמנים איתו.
  14. עמידה ביעדים –  נגיד ויש לכם איזו מטרה באופק והיא: לרדת במשקל 10 קילו לקראת אירוע חשוב, להרגיש טוב יותר ולרזות 5 קילו לקראת יומולדת 40, לחזור לגוף חטוב שהיה לפני ההריון. אז עם מדריך צמוד אשר "מציק", "דוחף", "צועק" , ונותן מחמאות, הדרך לעמידה ביעדים תהיה קלה יותר כי יש לכם עזרה והכוונה צמודה לאורך כל הדרך.
  15. להתאמן עם מגבלות רפואיות –  נגיד ואתם סובלים מכאבי גב כרוניים? כאבים בכתפיים? כאבים בברכיים? אז הנטייה הטבעית של אנשים היא לסגת אחורה ולא להתאמן בכלל מחשש לגרום נזק גדול יותר. עם מדריך מנוסה אין סיבה שזה יקרה, כי יש לו את הידע המקצועי והכלים המקצועיים לעזור לכם ולהשתקם. כמובן שלא כל אחד, ולא בכל פציעה או מגבלה בריאותית.
  16. תמיכה מרחוק –  כחלק מהשירות ששילמתם עבורו, אתם תזכו לקבלת תמיכה אונליין הכוונה תמיכה מרחוק בעת הצורך. למשל: תמיכה בווטסאפ, בהודעות קוליות, בטקסטים, בשיחות טלפון, בזום. התמיכה יכולה להיות לגבי שאלה מקצועית, לגבי תרגיל ששכחתם איך לבצע נכון, או אפילו אם אתם מתלבטים מה לאכול אחרי אימון.
  17. שמירה על פרטיות –  יש אנשים שלא רוצים להיחשף בפומבי בגלל הרבה סיבות כגון: כי הם חוששים מחשיפה לאנשים אחרים, כי הם בעלי ביטחון עצמי נמוך, כי יש להם בעיה של דימוי גוף, כי הם מפחדים שיצחקו עליהם, כי הם שמנים ולא נעים להם, כי הם מאוד רזים וכולם מאוד שריריים. אז לקהל היעד הזה זהו פתרון מושלם, כי מדובר במסגרת פרטנית ואישית שבעזרתה ניתן להתאמן בבית או בסטודיו קטן ואינטימי.
  18. תזונה נכונה –  אתם תקבלו טיפים שיעזרו לכם לאכול בצורה נכונה כמו למשל: טכניקת לאכול בצורה בריאה יותר, מה כדאי להוריד מהתפריט היומי? מה כדאי להוסיף? ואפילו ניתן גם לבנות לכם תפריט תזונתי אישי. לתזונה יש השפעה עצומה בהשגת המטרות כגון: ירידה במשקל, עליה במסת שריר, חיטוב הגוף, אי השמנה ושמירה על משקל גוף תקין.
  19. הקנייה הכי טובה שתעשו –  זאת בעצם הקנייה הכי טובה שתוכלו לעשות בשביל עצמכם. למה? כי אתם קונים בריאות, כי אתם קונים אורח חיים בריא, כי אתם קונים שיגרת חיים בריאה. זה נכון שזה עניין של עדיפות וטעם אישי, אבל כל מה שהשתמש בשירותים האלו בעבר וכמובן בהווה זה מה שהוא אומר. שמאז תחילת האימונים, הוא מרגיש בנאדם אחר, חזק יותר, חד יותר, ערני יותר.
  20. לא רק לאלפיון העליון –  פעם הייתה שמועה כי האימונים זהו עסק מאוד יקר, ואף אחד לא יכול להרשות לעצמו וזה בעצם על תקן מותרות. רבותיי, רוצים לקרוא לזה מותרות? בבקשה אבל אלו מותרות אשר יכולות להציל את הבריאות שלכם, לשפר את בדיקות הלב שלכם, להוריד לחם לחץ דם. הרי  מדובר בסה"כ ב- ₪150 אשר יכולים לשפר את הבריאות שלכם מה לא תשקיעו? (נכון שלא מדובר באימון אחד, אבל אתם בהחלט יכולים לשקול לקחת גם מסלול קצר רק שייתן לכם כלים להתמודד לבד. 

  למי מאמן כושר אישי יכול להתאים?

  מאמן כושר לפי מטרה לפיתוח גוף, לעלייה במשקל, להצרת היקפים. לכל מתאמן קיימת מטרה אחרת, כאשר המאמן יידע לתת מענה הולם בצורה הטובה ביותר לפי הרצון של הלקוח. ההבדל הוא בשיטת האימון, בסוג התרגילים, באופי האימון וכמובן בכל הנושא התזונתי.

  לפי קהל יעד – אימון לילדים, לנוער, לגברים, לנשים, לנשים בהריון, למבוגרים ולקשישים. האימונים מותאמים לכולם בהתאם לגיל, ליכולות הגופניות ולהגבלות רפואיות אם קיימות. התרגילים מותאמים לכל לקוח באשר לרמה שלו, כאשר זה מתבצע על ידי סרגל מאמצים מדורג, וכמובן המטרה היא להתאים תרגילים שהלקוח יאהב ויתחבר אליהם.

  אימון כושר לרקדנים – כאמור בתחום הספציפי הזה, חשוב כל הנושא של גמישות, אלסטיות, יכולת תנועה של הגוף, נינוחות בימתית. העבודה עם רקדנים כוללת את הדגשים הבאים: חיזוק הגוף, עבודה על אזורים חלשים במטרה לחזק אותם, מתיחות, הארכה של הגוף, תרגילי נשימות, חיזוק פלג גוף עליון ותחתון במטרה שיהיו מאוזנים. המטרה היא לספק חוויה הוליסטית הכוללת את כל המענה הנכון שהם צריכים, שיעזור להם להרגיש קלילים וחזקים על הבמה.

  מאמן כושר לאנשי במה – נישה מאוד הכוללת בין היתר: שחקנים, זמרים, סטנדאפיסטים וכל מי שמופיע על הבמה מול קהל. ישנם הרבה פרמטרים שיש לקחת בחשבון כמו: יציבה נכונה, תנועתיות, גמישות, יכולות תנועה של גוף, ביטחון עצמי (משפיע גם על היציבה) ועמידה נכונה. אם ניקח לדוגמא שחקנים, הרי שמאוד חשוב להם להרגיש נינוחים על הבמה, עם ביטחון עצמי גבוה, עם גוף יציב וגמיש, כאשר זה משפיע בצורה ישירה על התקשורת שלהם אל מול הקהל וכמובן מול עצמם, על האודישנים וההופעות. שחקן שמרגיש טוב עם עצמו מבחינת גוף נפש, ישדר זאת לסובבים (הקהל, הבוחנים באודישן).

  כדי להיות איש מקצוע כזה חובה לעבור קורס מאמני כושר. אתם מוזמנים לקרוא בהמשך הכתבה על מכללות, מוסדות לימוד והקורסים השונים שיש בישראל בתחום זה.

  קורס מדריכי חדר כושר

  המקצוע הזה הפך מזמן למקצוע מאוד פופולרי ונגיש ועם מרוץ השנים קיימת עליה בביקוש לתחום וכמובן עליה בכמות המדריכים בישראל.

  אם פעם זה היה תוצר חשיבה של מישהו אחרי צבא, אשר נמצא בצומת דרכים ושואל את עצמו מה כדאי לי לעשות עכשיו? או במה הכי טוב לעבוד כרגע? כיום זוהי בהחלט החלטה של הרבה אנשים שבחרו את המקצוע הזה כדרך חיים.

  החלטנו לעשות סקירה קצרה שתיתן לכם מספר טיפים על כל העולם הזה שנקרא "קורס מאמני כושר", וזאת על ידי סקירה של 3 מכללות ואוניברסיטאות מובילות כיום בישראל בתחום זה (יש עוד הרבה טובים אחרים).

  חשוב לציין, אין לנו מניות באף אחד מהמקומות הללו, הכול נכתב שחור על גבי לבן במטרה לעזור לכם להגיע להחלטה הטובה ביותר וכמובן מבלי להשמיץ או לעשות שיימינג לאף אחד מהגופים אשר נכתבו בכתבה, אלא בגדר המלצה וחשיפה אינטרנטית נוספת עבורם.

  מאמן עוזר ללקוחה בתרגיל עם כדור

  11 דברים שכדאי לכם לבדוק לפני שאתם נרשמים

  1. חלוקת תשלומים – היות והקורס עולה עשרות אלפי שקלים, תבררו איך פריסת התשלומים מתבצעת. לעיתים תשולם אחד או שניים יקלו עליכם משמעותית.
  2. כמה משתתפים יש בכיתה – תבדקו כמה סטודנטים יהיו אתכם בכל כיתה. למשל: האם מדובר בכיתה יחסית אינטימית וממוצעת? או מדובר בכיתה עמוסה בסטודנטים?
  3. האם ניתן לשלם על חשבון הפיקדון הצבאי – אופציה מצוינת לחיילים אשר רוצים לבחור בתחום הזה, וכרגע אין להם תזרים של כסף פנוי, וזוהי יכולה להיות אופציה טובה עבורם.
  4. מדיניות החזר כספי – האם קיים החזר כספי בגין ביטול הלימודים באמצע בשל סיבה מסוימת? (אישית, בריאותית, רילוקיישן), האם אין החזר בכלל? שווה לבדוק זאת, כמו כל עסקה שעושים בחיים.
  5. האם יש קפיטריה – האם יש מקום מסודר לקנות בו אוכל? האם הוא מסובסד לסטודנטים שלומדים בו? אתם כמובן לא חייבים לקנות בקפיטריה, אבל זאת אופציה מעולה לימים שנתקעים או לימים ארוכים.
  6. האם קיימות הטבות מיוחדות – יש מקומות אשר נותנים הטבות מסוימות לנרשמים שלהם כמו: הכשרות נוספות ללא תשלום, הנחות על ביגוד ספורט והנעלה, מנוי לחדר כושר, הנחות על קורסים עתידיים, הנחות מזומן. אז שווה לשאול זאת כבר מראש.
  7. תקבלו המלצות – בטוח שאתם מכירים מישהו או מישהי מהמעגל הקרוב-רחוק, חברים, משפחה, חברים של חברים אשר למדו באחד המוסדות הללו. הכי פשוט זה לשאול אותם מה דעתם? האם ממליצים ולמה? המידע הזה שווה הרבה, למרות שגם המלצות הן אינדיקטור מאוד משתנה ובסופו של יום אתם תחליטו.
  8. האם קיימת הנחה – אולי קיימת הטבה במחיר לחברי איגוד מסוים (למשל: "חבר", "עובדי מדינה", "תעשיה אווירית", "ארגון המורים"). לעיתים, ארגונים גדולים בעלי כוח קניה ויכולת השפעה משיגים מחירים טובים יותר, ואולי יש לכם במשפחה אבא, אמא, אח, אחות כאלו אז שווה בדיקה.
  9. נגישות – תבדקו את דרכי ההגעה בצורה יסודית כלומר: דרכי תחבורה, אוטובוסים, לוחות זמנים, רכבות, כמה זמן לוקח להגיע ברכב בשעות עומס. המטרה שלכם היא שייקח לכם כמה שפחות זמן להגיע ובצורה המהירה ביותר. יש לנתונים הללו פקטור חשוב בנושא של התמדה או מנגד התייאשות (כי זמן ארוך מתיש).
  10. האם יש חניה במקום – אם אתם מגיעים ברכב תבדקו האם קיימת חניה מסודרת במקום? האם זה בתשלום נוסף? האם זה מסובסד? לדוגמא: תחשבו לרגע שאתם מגיעים ללמוד במקום מסוים 10 פעמים בחודש, וכל פעם משלמים X כסף לחניה. אז אם תמצאו פתרון לחניה מוזלת, זה אחלה חיסכון בכסף.
  11. תלכו פיזית למקום – הכי נכון זה ללכת פיסית למוסד לימוד ולראות כיצד הדברים מתנהלים בו. למשל: איך נראים לכם אנשי הצוות? איך המקום עצמו? איזו אווירה יש בו? מה הוא מציע? איך הכיתות נראות? איך הכיסאות מרגישים? (תתפלאו זה ממש חשוב), אפילו תבקשו להיכנס כמה דקות לאיזה שיעור שמתנהל "בזמן אמת" ככה תרגישו על בשרכם איך זה מרגיש מהעולם של הסטודנט (שאתם אוטוטו תיכנסו לנעליים האלו).

  3 מקומות מובילים אשר מעבירים קורס מדריכי כושר

  מכון וינגייט

  כמה עולה הקורס?

  • 9,420 ₪ הכוללים דמי הרשמה. 100 ₪ הנחה לנרשמים דרך האתר שלהם (יש כפתור בצבע ירוק)

  כמה זמן נמשך הקורס?

  • בין 3 חודשים עד 6 חודשים. תלוי בתוכנית שתבחרו, כלומר כמה פעמים בשבוע אתם מתכוונים ללמוד למשל: פעמיים, שלוש פעמים, 4 פעמים בשבוע. ככל שתלמדו יותר ימים בשבוע, ככה המסלול לימודים יהיה קצר יותר.

  תנאי קבלה

  • מגיל 17 ואילך כפוף לאישור ביה"ס, או מגיל 18 ושסיים 12 שנות לימוד
  • מבחני קבלה בסיסיים המראים ידע ובקיאות + ראיון אישי עם איש צוות מוסמך
  • יש להביא הצהרת בריאות שמראה שהכול תקין מבחינה בריאותית אצל המועמד
  • שנה של אימונים בתוך חדר כושר להראות שיש לאותו מועמד זיקה ואוריינטציה (על חדר הכושר להביא אישור כזה)

  מה לומדים בקורס?

  • 315 שעות + 28 שעות עזרה ראשונה
  • אנטומיה, פיזיולוגיה, תזונה נכונה, פציעות ספורט, קינזיולוגיה, בריאות וחולי וההשפעה הישירה של פעילות גופנית על הנושא, שיטות אימון שונות, בניית תוכנית אימונים, תורת הכושר הגופני, ניהול בחדר כושר.

   הסמכה

   • מדריך כושר גופני ובריאות (חדרי כושר) על-פי חוק הספורט חוק הספורט, התשמ"ח – 1988
   • קורס מגישי עזרה ראשונה – הטבה הניתנת לסטודנט כחלק מהקורס ללא תוספת תשלום

   תעודות

   • מדריך מוסמך להעביר הדרכה של אימון רצועות
   • מדריך כושר גופני ובריאות (חדר כושר) ואימון קטינים בחדר כושר

   יצירת קשר

   • מכון וינגייט הוא אחד המוסדות הכי וותיקים בישראל בתחום זה
   • וינגייט טלפון: 3063*

   "קמפוס שיאים" – הקמפוס המוביל להכשרת מדריכים ומאמנים בספורט

   כמה עולה הקורס?

   • 8,490 ₪ הכוללים דמי רישום + הטבה

   איזו הטבה מקבלים?

   • הטבה בהרשמה של 2,350 ש"ח הכוללת: מנוי לחדר כושר של המקום בכפוף לתקופת הלימודים, קורס יסודות באימון קטלבלס, תעודת הסמכה לאימון רצועות, קורס עזרה ראשונה, ספרי לימוד של החומר הנלמד, הנחה בחנות ספידו במתחם של 20%, ביקור במעבדת חקר ניתוח גופות.

   כמה זמן נמשך הקורס?

   • יש מגוון רחב של מסלולים החל מקורס של חודשיים וחצי בלבד עד עשרה חודשים. השוני הוא כמובן בהתאם למספר הפעמים אשר תהיו מעוניינים ללמוד במהלך השבוע. כלומר, אם ברצונכם לסיים מהר יותר את הלימודים ולקבל תעודת הסמכה של בוגר קורס מדריכי כושר, אז עליכם לבחור במסלול של 4 ימי לימוד בשבוע (קחו בחשבון שזה קורס מרוכז ולכן צריך לפנות לזה הרבה זמן). אתם תבחרו לפי מה שנוח לכם ולפי הזמינות שמציע "קמפוס שיאים".

   תנאי קבלה

   • מי שסיים 12 שנות לימוד מלאות
   • ראיון כניסה וקבלה לקורס – הליך שגרתי כמו אצל כולם
   • באתר הקמפוס לא מצוין הגיל המינימלי על כן שווה לבדוק זאת מולם
   • 365 ימים לפחות של ניסיון במכון כושר המראה כי הזיקה שלכם לתחום
   • אישור רפואי מהרופא שהכול תקין והמועמד כשיר מבחינת הבריאות שלו
   • אם אחד מהתנאים הללו לא מתקיים בפועל, קיימת "ועדת חריגים" שתוכלו להתייעץ איתה

   תכני לימוד

   • 300 שעות לימוד של כל התכנים שכבר הזכרנו קודם לכן מבחינת חומר לימוד. תוכלו לעלות מעט למעלה ולקרוא את הכול. אם ברצונכם לקרוא בדיוק כל חלק בקורס כמה שעות הוא נמשך, אתם מוזמנים להיכנס לאתר הרשמי של "קמפוס שיאים".

   הסמכות

   • הסמכה של מדריך אימון רצועות
   • הסמכה להדריך באימון קטלבלס (ידע בסיסי)
   • קורס מגישי עזרה ראשונה – שהיקפו עומד על 28 שעות

   תעודה

   תעודת מדריך לכושר גופני ובריאות וקטינים מגיל 6 מטעם קמפוס שיאים המועדון לספורט באוניברסיטת תל אביב- אס"א תל אביב, אשר מקנה את ההסמכה לאמן מגיל זה ואילך בין אם זה במכון כושר, בבית, בפארק.

   יצירת קשר

   • "קמפוס שיאים" נותן בשורה מעניינת וחדשנית לתחום באווירה קלילה
   • טלפון: 074-7100300

   "הג'ימנסיה" – בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

   מה המחיר של הקורס?

   • 8,350 ₪ + 450 ₪ דמי הרשמה (סה"כ ₪8,800) + הטבות

   איזה הטבות מקבלים?

   • הנחת מזומן – 3% הנחה על תשלום במזומן.
   • מנוי חינם – הכוונה מנוי בחדר כושר תחת קבוצת "הולמס פלייס" וזה GO ACTIVE | HOLMES PLACE. *מועדוני פרימיום לא כלולים. למשך כל תקופת הלימודים.
   • קריירה – מי שעובר את הקורס, אוטמטית עובר למרכז הערכה של "הולמס פלייס" ו- "גו אקטיב". וכמובן מי שעובר בהצלחה את המיונים הללו יש לו עבודה מובטחת (מיונים סטנדרטיים).

   כמה זמן נמשך הקורס?

   קיימים 3 מסלולים לפי בחירה והעדפה אישית.

   • קורס של 3 חודשים מרוכז מאוד – בו לומדים 4 פעמים בשבוע. צריך להקדיש זמן.
   • קורס של 6 חודשים פחות מרוכז – בו תלמדו 2 פעמים בשבוע. הרוב בוחרים בו.
   • קורס של 12 חודשים הכי מרווח – בו תלמדו 1 פעם בשבוע. גם אופציה למי שלא לחוץ בזמן.

   תנאי קבלה

   • מי שגילו 17 ומעלה, עם בריאות תקינה
   • שנה ומעלה של ניסיון בו התאמנתם או השתתפתם באימונים במכון כושר
   • מבחן קבלה בסיסי אשר בודק ניסיון בחדר כושר (אוריינטציה ודברים בסיסיים) + התאמה לקורס

   מה לומדים בקורס?

   • 345 שעות אקדמיות. בהמשך לתכנים הרגילים שמלמדים "מכון וינגייט" ו- "קמפוס שיאים", "הג'ימנסיה" מציעים גם סטאז' מקצועי בהיקף של 10 מפגשים מעבר לשעות הקורס (שזה סופר חשוב, כי מדובר בפרקטיקה מעשית בתכלס).

   תעודות

   • תעודת מדריך קטלבלס
   • תעודת מאמן כושר אישי
   • תעודת מדריך חדר כושר
   • מגיש עזרה ראשונה מוסמך
   • מדריך TRX מוסמך – תעודה בינלאומית שעברתם את ההסמכה הרשמית מארה"ב

   יצירת קשר

   • "הג'ימנסיה" שייך לחלק מקבוצת "הולמס פלייס" המפוארת ובעלת ניסיון רב ורזומה מרשים בארץ ובעולם. מה שבעצם מקנה לו יתרון מובהק של הבנה מלאה בעולם הפיטנס הן מנקודת מבטו של הלקוח (המתאמן) ודרך העולם שלו, מה שמביא לסינרגיה מדהימה.
   • טלפון: 03-5221242

   קבלו עוד כמה מוסדות לימוד מובילים

   • מכללת קיי – באר שבע | טלפון: 08-6402795
   • מכללת אוהלו – קצרין | טלפון: 5051*
   • מכללת שיא מדיקה – צפון | טלפון: 072-3922256
   • אוניברסיטת בן גוריון – קמפוס הישגים | טלפון: 08-6472936
   • בית הספר למקצועות הספורט – תל אביב | טלפון: 03-5253153
   • ICS – המכללה הישראלית לספורט – תל אביב | טלפון: 050-7456740
   • המכללה האקדמית גבעת וושינגטון – לציבור דתי | טלפון: 08-8511572

   כמה מרוויח מאמן כושר?

   המקצוע המדהים הזה, כבר מזמן הפך להיות מקצוע מבוקש. המשכורת הממוצעת היא לא משכורת של מתכנת בעל ניסיון בחברת הייטק אז אל תצפו לסכומי עתק.

   אבל כמו כל דבר בחיים,  יש תמיד יוצא מן הכלל שזה אומר כאלו שהם ממש גורו בתחומם שהצליחו למנף את ההצלחה לפתיחת סניפים, רשתות, תאגידים גדולים כמו למשל: "חלי ממן" – קבוצות תמיכה לאורח חיים בריא , "שר פיטנס" – הרזיה וחיטוב הגוף, ועוד הרבה טובים אחרים.

   ונחזור לנושא הספציפי שלנו, ונציין כי המשכורת שלו תלויה בהרבה מאוד משתנים כמו למשל:

   • באיזה חדר כושר עובדים – (רשת גדולה, רשת קטנה, מקום שכונתי, סטודיו פרטי, מתנ"ס קהילתי, קאנטרי)
   • האם אתם מדריכים פרטיים או עושים משמרות – לרוב מי שעושה אימונים אישיים ירוויח יותר בפחות זמן. הסבר: באימון אישי תרוויחו מינימום 130 ₪ ומעלה ואילו במשמרת תרוויחו 30 ₪ לשעה לפחות.
   • האם אתם שכירים או עצמאיים – כשכירים תקרת השכר שלכם יחסית מוגבלת, בעוד שמי שעובד כעצמאי יש לו הרבה אפשרויות לפרוץ את תקרת השכר הנוכחית.
   • כמה וותק יש לכם בתחום – לרוב מי שיש לו יותר שנות ניסיון, יגבה יותר כסף. הסבר: ההיגיון אומר שמי שיש לו ניסיון של 15 שנה בתחום הפיטנס, השכר השעתי שלו יהיה גבוה יותר כי יש לו יותר ידע, ניסיון, הבנה וכלים מקצועיים. תנאי זה לא הכרחי ומחייב בכל המצבים, קיימים גם מקרים הפוכים.
   • האם אתה מדריך של מפורסמים או אנשים רגילים – בדרך כלל מדובר בכאלו אנשי מקצוע מובילים בעלי ידע, קשרים, קליקה, מוניטין ועם ערך מוסף רב. הם ירוויחו יותר כסף ברוב המקרים כי החשיפה והביקוש שלהם גדול יותר (יותר פוטנציאל להשיג לקוחות שיהיו מוכנים לשלם יותר)

   אז כמה כסף מרוויחים בתכלס?

   מדריך שכיר בתחילת דרכו ירוויח בסביבות 30 ₪ ומעלה לשעת אימון בחדר כושר. כמובן שככל שיעבוד יותר שעות, ירוויח יותר והדבר תלוי בכמות המשמרות ומדיניות שעות העבודה המשתנה בכל מקום.

   חישוב למדריך בחדר כושר ללא אימונים אישיים

   5 משמרות בשבוע כפול 6 שעות משמרת = 30 שעות | 30 שעות כפול 35 ₪  = שכר שבועי של 1,050 ש"ח | עכשיו תיקחו 1,050 שקלים כפול 4 שבועות (חודש) = 4,200 שקלים לחודש

   חישוב לעצמאי שעושה אימונים אישיים

   כל אימון מתומחר ב-150₪ כפול 3 אימונים ביום בלבד = 450 שקלים ליום | 450 שקלים ליום כפול 5 ימים בשבוע = 2,250 ש"ח שבועי | 2,250 שקלים כפול 4 שבועות = 9,000 שקלים לחודש

   אז נכון שהדרך יחסית לא פשוטה בהתחלה ומאוד מאתגרת, אבל עם הרבה נחישות, מוטיבציה, כוח רצון ועבודת שיווק נכונה תוכלו להשיג לעצמכם לקוחות פוטנציאלים לאימונים אישיים ובכך להגדיל את תקרת השכר שלכם.

   מאמן אישי זול האם זה כדאי?

   כשמציעים לנו מחיר זול, המוח הישראלי שלנו חושב ישר: "למה המחיר הזול הזה, אולי הוא לא מספיק טוב?" אז שתדעו שלא כדאי לכם להסתכל רק על מחיר זול (למרות שזה מאוד מעניין ומפתה), אלא קיימים המון פרמטרים שמגלמים בתוכם את המחיר הסופי שתיכף נעמיק בהם ונצלול פנימה. אבל כמובן אם אתם דלים וקצרים בתקציב ולא רוצים להשקיע קצת יותר, אז בוודאי שתשקלו את האפשרות הזאת.

   דוגמא קטנה לחישוב תג מחיר: פיאט אל מול מרצדס, שניהם מביאים אותנו מנקודה X לנקודה Y, המזגן עובד והמוזיקה מתנגנת בשני הרכבים אבל חווית הנסיעה היא שונה לגמרי, הישיבה ברכב היא עולם אחר, הצלילים שמפיק המנוע ערבים לאוזן, וכמובן שהושקעה הרבה מלאכת מחשבה ביצירת הרכב ובמותג עצמו. האם אנשים עדיין מוכנים להשקיע על רכב יוקרה? בוודאי שכן.

   • בתחילת דרכו – אחד שסיים את לימודיו לא מזמן, ורוצה להתפרנס בכבוד ואין לו עדיין קהל לקוחות גדול יתמחר את האימון במחיר זול יותר מאשר אחד בעל וותק של שנים ועשרות לקוחות.
   • השתלמויות ותארים – לרוב זה שייקח מחיר גבוה יותר, סביר להניח כי עשה הרבה יותר השתלמויות, כנסים, התמחה ביותר תחומים, למד יותר והתנסה יותר. אם אין לכם בעיה אם זה, לכו כמובן על המחיר הזול יותר.
   • ביטוח אחריות מקצועית – זה שיגבה מכם מחיר זול יותר, תוודאו מולו שאכן יש לו ביטוח ובמידת הצורך שתהיו מבוטחים בעת פציעה או תאונה. ביטוח זוהי הוצאה שעולה לו כסף וגם מגולמת כחלק מהמחיר השעתי.
   • מוניטין – זוכרים קודם את הפיאט והמרצדס, גם כאן מה תעדיפו? אחד כזה עם מוניטין חזק, אחד כזה שאימן כמה מפורסמים בעבר או אחד שרך סיים את הקורס. מי לא היה רוצה שיאמן אותו אחד כזה, וכמו עם המרצדס על המוניטין משלמים קצת יותר.
   • אז מה לדעתכם עדיף לכם? באיזו אפשרות תבחרו? אחרי שנתנו לכם את הדוגמאות החשובות, ההחלטה בידיים שלכם ואיתו התקציב שלכם כמובן – תעשו את הבחירה הנכונה שלכם.

   אימון כושר אונליין

   אם את\ה רוצה בניית תוכנית אימונים מותאמת אישית למטרות ולצרכים שלך?

   יש לנו אחלה פתרון שבעולם בשבילך: מאמן כושר אונליין עם ניסיון מטורף!

   מי זה?

   • קובי, מר ישראל בשנים 2013 ו-2014 וזכייה בתואר "אלוף האלופים" בקטגוריית פיטנס
   • מר יוניברס החטוב לשנת 2015 באיטליה, וגם מר "אסתטיק פיזיק" – הגוף הכי סימטרי בעולם
   • משנת 2015 ועד 2020 בונה תכניות תזונה ואימון ברמה הגבוהה ביותר לגברים, נשים וילדים

   מזה כולל?

   • אוזן קשבת מאיש מקצוע מנוסה מאוד בתחום שיודע "לקרוא אנשים"
   • ליווי טלפוני וכמובן ווטסאפ מתי שרוצים וצריכים מתן מענה על שאלות
   • המלצות על תוספי תזונה המומלצים ביותר שיש כיום בעולם התוספים
   • תכנית אימון מותאמת לפי מטרות (ירידה במשקל, הרזיה, חיטוב, עליה במסה)
   • תמיכה בדף המקצועי שלו ומתן ערך מוסף ללקוחות ולא עוד "שיטות קסם שלא עובדות"
   • תפריט תזונה מותאם לסדר היומי ולתקציב שלך, ולמאכלים האהובים עליך (מתאים גם לשומרי כשרות)

   כמה זה עולה?

   • מסלול האונליין לחודש לאדם עולה 300₪ בלבד
   • מסלול למשך 3 חודשים לאדם עולה 200₪ בלבד לכל חודש
   • מסלול למשך 6 חודשים  לאדם עולה 150₪ בלבד לכל חודש (הכי משתלם!)
   • לקבלת הנחה, ניתן לומר לקובי קוד קופון: *Fitness_Online

   אנשים לפני ואחרי דיאטה

   • הם החלו להתאמן בצורה מסודרת תוך כדי פיקוח והכוונה מקצועית
   • הגשימו לעצמם חלום! שינו את התדמית והפכו למאושרים יותר בחייהם
   • עשו שינוי משמעותי בהרגלי התזונה ואורח החיים שלהם והפכו אותו לבריא יותר
   • ירידה במשקל בהחלט מסייעת במניעצ מחלום או בעיות בהמשך החיים כשמתבגרים
   • השינוי מגיע מכם! אז תאמינו בעצמכם כל רגע, ותתחילו לעשות את השינוי כבר מעכשיו

   שאלות ותשובות בנושא של אימוני כושר

כמה עולה אימון אישי?

שעת אימון עולה בסביבות 130 שקלים לפחות. המחיר משתנה בהתאם לוותק המאמן, לניסיון שלו, להכשרות שעשה בתחום וכמובן לערך המוסף שהוא מביא איתו. תשאלו כמה עולה חבילת אימונים בתשלום מראש, לעיתים זה מוזיל עלויות.

כמה מרוויח מאמן חדר כושר?

שכר שעתי בעבודת משמרות רגילה עומד כיום על 30 שקלים ומעלה. אם תרצו להגדיל את השכר ולהרוויח יותר, תהיו חייבים לעשות גם אימוני כושר אישיים במקביל לעבודה במשמרות הרגילות או הדרכת שיעורי סטודיו במכון כושר.

כמה זמן נמשך קורס מדריכי חדר כושר?

קיימים מספר מסלולים והם: מסלול 3 חודשים. מסלול 6 חודשים. מסלול 12 חודשים. המסלולים משתנים בהתאם לכמות השעות והפעמים שתלמדו בשבוע. ככל שתלמדו יותר שעות שבועיות ככה המסלול יהיה קצר יותר. תבררו זאת מול המכללה או המוסד האקדמי בו אתם מתכננים ללמוד.  

  צרו קשר

  מאשר/ת קבלת חומר שיווקי מ PERSONAL FIT

  Call Now Button
  WhatsApp chat