מאמן כושר אישי

מאמן עוזר ללקוחה שלו עם המשקולת

12 סיבות למה כדאי לקחת מאמן כושר?

לבחור את המאמן המתאים לכם בשנת 2020, כשהשוק המקומי בישראל כל כך מלא באלפי מאמנים זאת נחשבת למשימה מאוד מורכבת , כי עולות כל כך הרבה שאלות למשל: מה הכי טוב בשבילי? למה לי כדאי לבחור בו? מה הייחודיות שלו על פני המתחרים שלו? איזה ערך מוסף הוא נותן לי?

ובכן כדי שיהיה לכם קל יותר במשימה, החלטנו לעזור ולתת לכם את הסיבות הטובות ביותר אשר יעזרו לכם וימקדו את תשומת הלב שלכם לדברים החשובים באמת.

מאמן כושר עוזר ללקוחה שלו עם המשקולת

 1. גיוון באימונים -- לכל מאמן יש בארסנל עשרות עד מאות תרגילים שונים ומשונים המותאמים לכל לקוח\ה. המטרה שלו לגרום לכם לעניין, לעורר אצלכם סקרנות תשוקה להתאמן -- זאת ניתן לעשות ע"י תרגילים חדשים כל כמה שיעורים. הדבר בא לידי ביטוי בתרגילים מגוונים במהלך האימון, גיוון בציוד שונה בכל אימון בין אם זה אימון משקולות יום אחד ואילו אימון TRX יום אחר, גיוון בשיטות האימון או במיקום האימון.
 2. התחייבות ומחויבות -- עצם העובדה שקבעתם לעצמכם אימון והכנסתם זאת ליומן שלכם, אתם בעצם מחויבים לעצמכם להצלחת התהליך מצד אחד, ומצד שני התחייבתם אל מול המאמן שלכם. המילה התחייבות, זוהי מילה מאוד מחייבת ועל כן אם תרצו לבטל אתם תרגישו מאוד לא נעים לעשות זאת – מה שיגרום לכם להתמיד לאורך זמן.
 3. חיסכון בזמן -- רוב האנשים קצרים בזמן, חסר להם זמן והם אפילו היו מוכנים "לשלם" בשביל עוד כמה שעות נוספות פנויות במהלך היום. לכן כשמאמן הכושר מגיע אליהם הביתה, הם בעצם גורמים למינוף הזמן שלהם לטובת עיסוקים אחרים בחייהם. הם לא צריכים לבזבז זמן בפקקים הנוראיים, לנסוע הלוך ושוב לאימון, אלא הוא מתחייב להגיע עד לפתח ביתם.
 4. השגת תוצאות מקסימליות -- אנשים רבים מתאמנים ולא רואים תוצאות או מתאמנים ולא יורדים במשקל, דבר הגורם להם להמון תסכול ואכזבה, ואז באיזה שהוא שלב הם מוותרים ומפסיקים להתאמן. אחד מהיתרונות הבולטים ביותר באימונים לצד מדריך פרטי, זהו הדגש להגיע לתוצאות שאתם רוצים בזמן הכי קצר שאפשר כמובן. איך עושים זאת? אימונים לפי המטרה, במתן שיעורי בית במידת הצורך ("תעשי הליכה", "תעשי ריצה ותסמסי לי"), מתן טיפים לאכילה נכונה ומאוזנת, ושקילה שבועית או חודשית ולקיחת מדדים בהתאם לצורך.
 5. יחס אישי של מלך -- היחס באימונים הינו מאוד אישי, כל לקוח מקבל תשומת לב מקסימלית מהמאמן שלו. הדבר בא לידי ביטוי בתרגילים ספציפיים ומותאמים אישית לכל לקוח, באימונים מותאמים לפי רמה, בזה שהמאמן סופר לכם כל חזרה או כל סט, לוקח לכם זמנים, מתכתב אתכם אחרי האימון, נותן לכם מוטיבציה, שולח לכם סמסים מפרגנים ומחזקים, עושה לכם עיסוי קל בין לבין, מותח אתכם, אומר לכם מתי להוציא אוויר, מתקן, משפר ומפרגן. תחשבו לרגע, אם הייתם מקבלים את כל הטוב הזה בטוח שהייתם מתמידים באימונים.
 6. פיקוח והכוונה מקצועית -- תחשבו שיש מישהו שמתקן אתכם כל רגע נתון בכל ביצוע תרגיל, זאת אומרת נותן לכם הערות בונות, אומרים לכם על מה לשים דגש, מסביר לכם מבחינה מקצועית את הרציונאל שבכל תרגיל, משפר לכם את הטכניקה ובודק שאתם עושים נכון. המטרה היא למזער פציעות ספורט עד כמה שניתן, כי יש כאלו שלא יודעים איך להתאמן בצורה נכונה ולצערנו הרב נפצעים (מותחים רצועות, חוטפים דלקות, גב תפוס ולעיתים בלטי דיסק ומבקרים חמורים יותר פריצות דיסק).
 7. אין מוטיבציה להתאמן יותר -- הרבה מהאנשים מתחילים להתאמן איזו תקופה, ואז קורה שהם מפסיקים בגלל המון סיבות: עליה במשקל, לא רואים תוצאות, משבר אישי בחיים, חוסר זמן בשל הצלחה בחיים, שיקום מפציעה קשה, חזרה מטיול גדול של בטן גב ויש עוד הרבה סיבות אחרות. הכוונה היא שכולם חווים משבר במהלך האימונים, שאין חשק ואין כוחות להתאמן יותר ואז המוטיבציה יורדת לנו. כשיש לצידכם את איש המקצוע הנכון, תיסמכו עליו זה התפקיד שלו ובזה הוא טוב -- לעורר בכם מחדש את התשוקה והמוטיבציה שכבתה.
 8. התמודדות עם פחדים -- חדרי כושר זהו דבר מדהים ונגיש לכולם. ישנם אנשים שיודעים ואוהבים להתאמן לבד, ויש כאלו אחרים שלא אוהבים, לא יודעים ואפילו בהרבה מקרים מתביישים (יש לכך המון סיבות: עומס של אנשים שלעיתים מאיים, קהל גדול מאוד שכולו מרוכז במקום אחד, ביטחון עצמי נמוך, דימוי גוף נמוך). תפקיד המאמן במקרה זה, הוא לענות לאנשים הללו על הצורך על ידי מתן פתרונות נכונים ולגרום להם כן להתאמן, כן לאהוב את עצמכם, לעלות להם את הביטחון העצמי, לשפר להם את המראה האסתטי החיצוני, וכמובן את המראה הפנימי (הנפש).
 9. לא התאמנת לא שילמת -- (אלא אם כן ביטלת לו בדקה ה90) בחדרי הכושר אתם צריכים לשלם דמי מנוי חודשיים ואם אתם לא מגיעים להתאמן אתם עדיין משלמים את דמי המנוי שלכם. בנוסף כדי להתאמן באופן פרטי עם מדריך אתם כמובן צריכים לשלם תוספת תשלום. ואם אתם לא מגיעים, אתם גם לא משיגים תוצאות ואם אתם לא משיגים תוצאות אז לא חבל על הכסף שלכם??
 10. אין תורים -- להמתין בתור כמה דקות כדי שיתפנה מכשיר במכון כושר, זה בהחלט משהו לא נעים ומסורבל במיוחד כאשר יש לעם לעשות כמה מכשירים ורובם תפוסים במתאמנים אחרים. כאן נכנס לתמונה היתרון העצום שבאימון פרטי אין תורים, אין התקהלות, אין זמן המתנה ארוך למכשיר, אין צפיפות מיותרת. הכל מתבצע כאן ועכשיו והזמן שלכם יהיה מנוצל עד רמת 100% בצורה הזאת.
 11. אתם זוכים במספר אנשי מקצוע בו זמנית -- רוב המאמנים מקבלים על עצמם תפקידים נוספים והופכים להיות גם: השוטרים הפסיכולוגים, התזונאים, והחברים שלכם והכל כמובן תחת קורת גג אחת ככה שאתם מקבלים שירותי VIP.
 12. אחלה פתרון נגד התפשטות נגיף הקורונה -- משרד הבריאות הוציא היום הנחיה כי לא מומלץ להתאמן בקבוצות גדולות מחשש להידבק בוירוס (עד 10 אנשים). זאת אומרת, תוכלו לעשות אימון עם מאמן כושר עד הבית ללא צורך לצאת מהבית או לקחת בייביסיטר. וזהו פתרון מושלם המוריד משמעותית את הסיכוי להידבק בנגיף.

מאמן אישי זול האם זה כדאי?

כשמציעים לנו מחיר זול, המוח הישראלי שלנו חושב ישר: "למה המחיר הזול הזה, אולי הוא מאמן לא מספיק טוב?" אז שתדעו שלא כדאי לכם להסתכל רק על מחיר זול (למרות שזה מאוד מעניין ומפתה), אלא קיימים המון פרמטרים שמגלמים בתוכם את המחיר הסופי שתיכף נעמיק בהם ונצלול פנימה. אבל כמובן אם אתם דלים וקצרים בתקציב ולא רוצים להשקיע קצת יותר, אז בוודאי שתשקלו את האפשרות הזאת.

דוגמא קטנה לחישוב תג מחיר: פיאט אל מול מרצדס, שניהם מביאים אותנו מנקודה X לנקודה Y, המזגן עובד והמוזיקה מתנגנת בשני הרכבים אבל חווית הנסיעה היא שונה לגמרי, הישיבה ברכב היא עולם אחר, הצלילים שמפיק המנוע ערבים לאוזן, וכמובן שהושקעה הרבה מלאכת מחשבה ביצירת הרכב ובמותג עצמו. האם אנשים עדיין מוכנים להשקיע על רכב יוקרה? בוודאי שכן.

 • מאמן בתחילת דרכו -- אחד שסיים את לימודיו לא מזמן, ורוצה להתפרנס בכבוד ואין לו עדיין קהל לקוחות גדול יתמחר את האימון במחיר זול יותר מאשר מאמן בעל וותק של שנים ועשרות לקוחות.
 • השתלמויות ותארים -- לרוב זה שייקח מחיר גבוה יותר, סביר להניח כי עשה הרבה יותר השתלמויות, כנסים, התמחה ביותר תחומים, למד יותר והתנסה יותר. אם אין לכם בעיה אם זה, לכו כמובן על המחיר הזול יותר.
 • ביטוח אחריות מקצועית -- זה שיגבה מכם מחיר זול יותר, תוודאו מולו שאכן יש לו ביטוח ובמידת הצורך שתהיו מבוטחים בעת פציעה או תאונה. ביטוח זוהי הוצאה שעולה למאמן כסף וגם מגולמת כחלק מהמחיר השעתי.
 • מוניטין -- זוכרים קודם את הפיאט והמרצדס, גם כאן מה תעדיפו? מאמן עם מוניטין חזק, אחד כזה שאימן כמה מפורסמים בעבר או אחד שרך סיים את הקורס. מי לא היה רוצה שיאמן אותו אחד כזה, וכמו עם המרצדס על המוניטין משלמים קצת יותר.
 • אז מה לדעתכם עדיף לכם? באיזו אפשרות תבחרו? אחרי שנתנו לכם את הדוגמאות החשובות, ההחלטה בידיים שלכם ואיתו התקציב שלכם כמובן -- תעשו את הבחירה הנכונה שלכם.

אימון כושר אונליין

אם את\ה רוצה בניית תוכנית אימונים מותאמת אישית למטרות ולצרכים שלך?

יש לנו אחלה פתרון שבעולם בשבילך: מאמן כושר אונליין עם ניסיון מטורף!

מי המאמן?

 • קובי, מר ישראל בשנים 2013 ו-2014 וזכייה בתואר "אלוף האלופים" בקטגוריית פיטנס
 • מר יוניברס החטוב לשנת 2015 באיטליה, וגם מר "אסתטיק פיזיק" -- הגוף הכי סימטרי בעולם
 • משנת 2015 ועד 2020 בונה תכניות תזונה ואימון ברמה הגבוהה ביותר לגברים, נשים וילדים

מזה כולל?

 • אוזן קשבת מאיש מקצוע מנוסה מאוד בתחום שיודע "לקרוא אנשים"
 • ליווי טלפוני וכמובן ווטסאפ מתי שרוצים וצריכים מתן מענה על שאלות
 • המלצות על תוספי תזונה המומלצים ביותר שיש כיום בעולם התוספים
 • תכנית אימון מותאמת לפי מטרות (ירידה במשקל, הרזיה, חיטוב, עליה במסה)
 • תמיכה בדף המקצועי שלו ומתן ערך מוסף ללקוחות ולא עוד "שיטות קסם שלא עובדות"
 • תפריט תזונה מותאם לסדר היומי ולתקציב שלך, ולמאכלים האהובים עליך (מתאים גם לשומרי כשרות)

כמה זה עולה?

 • מסלול האונליין לחודש לאדם עולה 300₪ בלבד
 • מסלול למשך 3 חודשים לאדם עולה 200₪ בלבד לכל חודש
 • מסלול למשך 6 חודשים  לאדם עולה 150₪ בלבד לכל חודש (הכי משתלם!)
 • לקבלת הנחה, ניתן לומר לקובי קוד קופון: *Fitness_Online

אנשים לפני ואחרי דיאטה

 • הם החלו להתאמן בצורה מסודרת תוך כדי פיקוח והכוונה מקצועית
 • הגשימו לעצמם חלום! שינו את התדמית והפכו למאושרים יותר בחייהם
 • עשו שינוי משמעותי בהרגלי התזונה ואורח החיים שלהם והפכו אותו לבריא יותר
 • ירידה במשקל בהחלט מסייעת במניעצ מחלום או בעיות בהמשך החיים כשמתבגרים
 • השינוי מגיע מכם! אז תאמינו בעצמכם כל רגע, ותתחילו לעשות את השינוי כבר מעכשיו

מאמן עוזר ללקוחה בתרגיל עם כדור

מאמני כושר אישיים בפריסה גאוגרפית

 • יש לנו עשרות מדריכים מנוסים, מקצוענים ואדיבים הפזורים ברחבי הארץ. המגיעים עד לביתו של הלקוח עם כל המכשור המתקדם שיש, עם כל הידע שלהם, וזאת על מנת לקיים שיעור אפקטיבי ויעיל.
 • המטרה שלנו היא להתאים עבורכם את המאמן הטוב ביותר לכם, כדי שתהיה ביניכם כימיה ודינמיקה טובה. אחד כזה שהוא קשוב לצרכים שלכם וכריזמטי שיידע להוביל אתכם להישגים.
 • אנו נשתדל לתאם מאמן העובד באזור גאוגרפי הקרוב לביתו ויש לכך יתרון רב משום שהוא מכיר את האזור בצורה נהדרת.
 • ממליצים לכם לתאם שיעור הכרות אצלנו -- ללא התחייבות!

צרו קשר

מאשר/ת קבלת חומר שיווקי מ PERSONAL FIT

Call Now Button