לוגו - מאמן כושר אישי פרסונל פיט

תמונות לפני ואחרי

✅ סיפורי מהפך מטורפים!

✅ סיפורי הצלחה שכולם יכולים!

✅ לקוחות שהשילו אלפי קילוגרמים!

מי שאחראי לתוצאות המדהימות והמטורפות האלו זה היועץ המקצועי שלנו – קובי הקוסם שעובד איתנו בשיתוף פעולה!

יתרונות עם מאמן כושר אישי

לבחור את המאמן המתאים לכם בשנת 2024, זאת נחשבת למשימה לא פשוטה בכלל. כאשר קיימים בישראל אלפי מאמנים

יש כל כך הרבה שאלות כגון:

✅ מי הכי טוב בשבילי?

✅ למה כדאי לי לבחור בו?

✅ איזה ערך מוסף הוא נותן לי?

✅ מה הייחודיות שלו על פני המתחרים שלו?

אנחנו כאן כדי לעזור לכם לקבל החלטה טובה יותר, בעזרת הטיפים שכתבנו עבורכם.

מאמן כושר אישי הוא יצרן אושר

 • גיוון – לכל אחד יש בארסנל עשרות עד מאות תרגילים שונים ומשונים המותאמים לכל לקוח\ה. המטרה שלו לגרום לכם לעניין, לעורר אצלכם סקרנות תשוקה להזיז את הגוף וזאת ניתן לעשות ע"י תרגילים חדשים כל כמה שיעורים. הדבר בא לידי ביטוי בתרגילים מגוונים, גיוון בציוד שונה בכל פעם בין אם זה משקולות יום אחד ואילו TRX יום אחר, גיוון בעצימות הפעילות או במיקום הפעילות (חוף ים, חצר, פארק).

 

 • התחייבות ומחויבות – עצם העובדה שקבעתם לעצמכם שיעור והכנסתם זאת ליומן שלכם, אתם בעצם מחויבים לעצמכם להצלחת התהליך מצד אחד, ומצד שני התחייבתם מולו. המילה התחייבות, זוהי מילה מאוד מחייבת ועל כן אם תרצו לבטל אתם תרגישו מאוד לא נעים לעשות זאת – מה שיגרום לכם להתמיד לאורך זמן.

 

 • חיסכון בזמן – רוב האנשים קצרים בזמן, חסר להם זמן והם אפילו היו מוכנים "לשלם" בשביל עוד כמה שעות נוספות פנויות במהלך היום. לכן כשהמדריך מגיע אליהם הביתה, הוא בעצם גורם למינוף הזמן שלהם לטובת עיסוקים אחרים בחייהם. הם לא צריכים לבזבז זמן בפקקים הנוראיים, לנסוע הלוך ושוב, אלא המאמן מתחייב להגיע עד לפתח ביתם.

 

 • השגת תוצאות מקסימאליות – אנשים רבים מתאמנים ולא רואים תוצאות או מתאמנים ולא יורדים במשקל, דבר הגורם להם להמון תסכול ואכזבה, ואז באיזה שהוא שלב הם מוותרים ומפסיקים. אחד מהיתרונות הבולטים ביותר, זה להגיע לתוצאות שאתם רוצים בזמן הכי קצר שאפשר כמובן. איך עושים זאת? ספורט לפי המטרה, במתן שיעורי בית במידת הצורך ("תעשי הליכה", "תעשי ריצה ותסמסי לי"), מתן טיפים לאכילה נכונה ומאוזנת, ושקילה שבועית או חודשית ולקיחת מדדים בהתאם לצורך.

 

 • יחס של מלך – היחס הינו מאוד פרטני, כל לקוח מקבל תשומת לב מקסימלית מהמאמן. הדבר בא לידי ביטוי בתרגילים ספציפיים המותאמים לכל לקוח, בשיעורים מותאמים לפי רמה, בזה שהוא סופר לכם כל חזרה או כל סט, לוקח לכם זמנים, מתכתב אתכם אחרי, נותן לכם מוטיבציה, שולח לכם סמסים מפרגנים ומחזקים, עושה לכם עיסוי קל בין לבין, מותח אתכם, אומר לכם מתי להוציא אוויר, מתקן, משפר ומפרגן. תחשבו לרגע, אם הייתם מקבלים את כל הטוב הזה בטוח שהייתם מתמידים.

 

 • פיקוח והכוונה מקצועית – תחשבו שיש מישהו שמתקן אתכם כל רגע נתון בכל ביצוע תרגיל, זאת אומרת נותן לכם הערות בונות, אומר לכם על מה לשים דגש, מסביר לכם מבחינה מקצועית את הרציונל שבכל תרגיל, משפר לכם את הטכניקה ובודק שאתם עושים נכון. המטרה היא למזער פציעות ספורט עד כמה שניתן, כי יש כאלו שלא יודעים איך להתעמל בצורה נכונה ולצערנו הרב נפצעים (מותחים רצועות, חוטפים דלקות, גב תפוס ולעיתים בלטי דיסק ומבקרים חמורים יותר פריצות דיסק).

 

 • אין מוטיבציה להתאמן יותר – הרבה מהאנשים מתחילים קצת לאיזו תקופה, ואז קורה שהם מפסיקים בגלל המון סיבות: עליה במשקל, לא רואים תוצאות, משבר בחיים, חוסר זמן בשל הצלחה בחיים, שיקום מפציעה קשה, חזרה מטיול גדול של בטן גב ויש עוד הרבה סיבות אחרות. הכוונה היא שכולם חווים משבר, שאין חשק ואין כוח יותר ואז המוטיבציה שלנו יורדת. כשיש לצדכם את איש המקצוע הנכון, תסמכו עליו זה התפקיד שלו ובזה הוא טוב, לעורר בכם מחדש את התשוקה והמוטיבציה שכבתה.

 

 • התמודדות עם פחדים – המקומות הציבוריים זהו דבר מדהים ונגיש לכולם. ישנם אנשים שיודעים ואוהבים להתאמן לבד, ויש כאלו אחרים שלא אוהבים להתעמל בעצמם, לא יודעים ואפילו בהרבה מקרים מתביישים (יש לכך המון סיבות: עומס של אנשים שלעיתים מאיים, קהל גדול מאוד שכולו מרוכז במקום אחד, ביטחון עצמי נמוך, דימוי גוף נמוך). התפקיד שלו, הוא לענות לאנשים הללו על הצורך על ידי מתן פתרונות נכונים ולגרום להם לעשות פעילות גופנית, לאהוב את עצמכם, לעלות להם את הביטחון העצמי, לשפר להם את המראה האסתטי החיצוני וכמובן את המראה הפנימי (הנפש).

 

 • לא התאמנת לא שילמת – במכון אתם צריכים לשלם דמי מנוי חודשיים ואם אתם לא מגיעים אתם עדיין משלמים את דמי המנוי שלכם. בנוסף, כדי להתאמן באופן פרטי אתם כמובן צריכים לשלם תוספת תשלום. ואם אתם לא מגיעים, אתם גם לא משיגים תוצאות ואם אתם לא משיגים תוצאות אז לא חבל על הכסף שלכם?? לא תשלמו כסף, אלא אם כן ביטלתם שיעור בדקה ה90.

 

 • אין תורים – להמתין בתור כמה דקות כדי שיתפנה מכשיר במכון, זה בהחלט משהו לא נעים ומסורבל במיוחד כאשר נותר לנו לעשות כמה מכשירים ורובם תפוסים במתאמנים אחרים. כאן נכנס לתמונה היתרון העצום שבשיעור פרטי אין תורים, אין התקהלות, אין זמן המתנה ארוך למכשיר, אין צפיפות מיותרת. הכול מתבצע כאן ועכשיו והזמן שלכם יהיה מנוצל עד רמת 100% בצורה הזאת.

 

 • אתם זוכים במספר אנשי מקצוע בו זמנית – רובם מקבלים על עצמם תפקידים נוספים והופכים להיות גם: השוטרים, הפסיכולוגים, התזונאים, והחברים שלכם והכל כמובן תחת קורת גג אחת ככה שאתם מקבלים שירותי VIP.

 

 • אחלה פתרון נגד התפשטות נגיף הקורונה משרד הבריאות הוציא היום הנחיה כי לא מומלץ להתעמל בקבוצות גדולות מחשש להידבק בוירוס (עד 10 אנשים). זאת אומרת, תוכלו לעשות שיעור עד הבית ללא צורך לצאת מהבית או לקחת בייביסיטר. זהו פתרון מושלם המוריד משמעותית את הסיכוי להידבק בנגיף.

 

 • בניית תוכנית אימונים – הוא יבנה לכם תכנית מדויקת ומתואמת בדיוק לצרכים ולמטרות שלכם. כלומר, תקבלו תוכנית עבודה מסודרת לפי מטרות, צרכים, רצונות, תרגילים ויכולות. את הדברים אשר כתובים בתוכנית תוכלו ליישם בצורה עצמאית, אונליין או להיעזר בו בזמן שאתם מתאמנים איתו.

 

 • עמידה ביעדים – נגיד ויש לכם איזו מטרה באופק והיא: לרדת במשקל 10 קילו לקראת אירוע חשוב, להרגיש טוב יותר ולרזות 5 קילו לקראת יומולדת 40, לחזור לגוף חטוב שהיה לפני הריון. אז עם איש מקצוע צמוד אשר "מציק", "דוחף", "צועק" , ונותן מחמאות, הדרך לעמידה ביעדים תהיה קלה יותר כי יש לכם עזרה והכוונה צמודה לאורך כל הדרך.

 

 • מגבלות רפואיותסובלים מכאבי גב כרוניים? כאבים בכתפיים? כאבים בברכיים? הנטייה הטבעית של אנשים היא לסגת אחורה מחשש לגרום נזק גדול יותר. עם מאמן מנוסה אין סיבה שזה יקרה, כי יש לו את הידע המקצועי והכלים המקצועיים לעזור לכם ולהשתקם.
 • כמובן שלא כל אחד, ולא בכל פציעה או מגבלה בריאותית.

 

 • תמיכה מרחוק – כחלק מהשירות ששילמתם עבורו, אתם תזכו לקבלת תמיכה אונליין הכוונה תמיכה מרחוק. למשל: תמיכה בווטסאפ, בהודעות קוליות, בטקסטים, בשיחות טלפון, בזום. התמיכה יכולה להיות לגבי שאלה מקצועית, לגבי תרגיל ששכחתם איך לבצע נכון, או אפילו אם אתם מתלבטים מה לאכול אחרי השיעור.

 

 • שמירה על פרטיות – יש אנשים שלא רוצים להיחשף בפומבי בגלל הרבה סיבות כגון: כי הם חוששים מחשיפה לאנשים אחרים, כי הם בעלי ביטחון עצמי נמוך, כי יש להם בעיה של דימוי גוף, כי הם מפחדים שיצחקו עליהם, כי הם שמנים ולא נעים להם, כי הם מאוד רזים וכולם מאוד שריריים. אז לקהל היעד הזה זהו פתרון מושלם, כי מדובר במסגרת פרטנית שבעזרתה ניתן לעשות תרגילים בבית או בסטודיו קטן ואינטימי.

 

 • תזונה נכונה – אתם תקבלו טיפים שיעזרו לכם לאכול בצורה נכונה כמו למשל: טכניקה לאכול בצורה בריאה יותר, מה כדאי להוריד מהתפריט היומי? מה כדאי להוסיף? ואפילו ניתן גם לבנות לכם תפריט תזונתי. תזונה משפיעה בהשגת המטרות כגון: ירידה במשקל, עליה במסת שריר, חיטוב הגוף, אי השמנה ושמירה על משקל תקין.

 

 • הקנייה הכי טובה שתעשוזאת בעצם הקנייה הכי טובה שתוכלו לעשות בשביל עצמכם. למה? כי אתם קונים בריאות, כי אתם קונים אורח חיים בריא, כי אתם קונים שיגרת חיים בריאה. זה נכון שזה עניין של עדיפות וטעם, אבל כל מה שהשתמש בשירותים האלו בעבר וכמובן בהווה זה מה שהוא אומר. שמאז שהתחיל, הוא מרגיש בנאדם אחר, חזק יותר, חד יותר, ערני יותר.

 

 • לא רק לאלפיון העליון – פעם הייתה שמועה כי זהו עסק מאוד יקר, ואף אחד לא יכול להרשות לעצמו וזה מותרות. רבותיי, רוצים לקרוא לזה מותרות?בבקשה, אבל אלו מותרות אשר יכולות להציל את הבריאות שלכם, לשפר את בדיקות הלב שלכם, להוריד לכם לחץ דם. הרי מדובר רק ב- ₪200 אשר יכולים לשפר את הבריאות שלכם מה לא תשקיעו? (נכון שלא מדובר בשיעור אחד, אבל אתם בהחלט יכולים לשקול לקחת גם מסלול קצר רק שייתן לכם כלים להתמודד לבד).

כמה עולה אימון?

שיעור ניסיון עולה 200 שקלים בלבד ואחרי זה לפי חבילת אימונים

 • קשה קצת לנקוב במחיר מדויק, אבל קחו בחשבון שהמחיר נע בסביבות 200 שקלים ומעלה.
 • הנושא של המחיר מורכב ממספר פרמטרים: ניסיון, וותק, הסמכות, תוצאות.
 • אם המדריך נמצא בענף כבר 10 שנים לפחות, והוא בעל ניסיון רב עם עשרות לקוחות מרוצים הסבירות שהתעריף יהיה גבוה יותר.
 • ניתן תמיד לקבל הנחה מסוימת על רכישה של חבילה המורכבת מעשרות שיעורים.
 • אם ברצונכם לתאם פגישת הכרות במחיר הוגן, אנא התקשרו אלינו או שפשוט תשאירו פרטים ואחד מנציגנו יצלצל אליכם בהקדם.

המחירים בענף משתנים בין אחד לשני, כאשר הממוצע זה 200 שקלים עד 250 שקלים עבור שיעור שאורכו בין 45 עד 60 דקות.

אם ברצונכם להתאמן עם המאמן הטוב ביותר בישראל, זה עם הכי הרבה ניסיון, מוניטין, הכשרות וידע מקצועי אתם תשלמו מחיר גבוה.

 • אם לא משנה לכם כל כך הנושא, אתם יכולים לבחור אחד אחר במחיר זול יותר.
 • ככל שתרכשו יותר שיעורים מראש (חבילה או כרטיסיה), אתם תשלמו פחות כסף.
 • אנחנו ממליצים לכם לשקול את האפשרות של תשלום מראש, ובצורה הזאת תוכלו לבקש הנחה מסוימת בעלות.

למי האימון מתאים?

לפי מטרה

האם עבור פיתוח גוף? האם עליה במשקל? או עבור הצרת היקפים?

לכל מתאמן קיימת מטרה אחרת, כאשר הוא יידע לתת מענה הולם בצורה הטובה ביותר לפי הרצון של הלקוח.

ההבדל הוא בשיטה, בסוג התרגילים, באופי וכמובן בכל הנושא התזונתי.

 

לפי קהל יעד

ילדים, נוער, גברים, נשים, נשים בהריון, מבוגרים וקשישים.

הם מותאמים לכולם בהתאם לגיל, ליכולות ולהגבלות רפואיות אם קיימות.

התרגילים מותאמים לכל לקוח באשר לרמה שלו, כאשר זה מתבצע על ידי סרגל מאמצים מדורג, וכמובן המטרה היא להתאים תרגילים שהלקוח יאהב ויתחבר אליהם.

 

אימון לרקדנים

כאמור בתחום הספציפי הזה, חשוב כל הנושא של גמישות, אלסטיות, יכולת תנועה, נינוחות בימתית.

העבודה עם רקדנים כוללת את הדגשים הבאים: חיזוק הגוף, עבודה על אזורים חלשים במטרה לחזק אותם, מתיחות, הארכה, תרגילי נשימות, חיזוק חלק עליון ותחתון במטרה שיהיו מאוזנים.

המטרה היא לספק חוויה הוליסטית הכוללת את כל המענה הנכון שהם צריכים, שיעזור להם להרגיש קלילים וחזקים על הבמה.

 

לאנשי במה

נישה מאוד ספציפית הכוללת בין היתר: שחקנים, זמרים, סטנדאפיסטים וכל מי שמופיע על הבמה מול קהל.

ישנם הרבה פרמטרים שיש לקחת בחשבון כמו: יציבה נכונה, תנועתיות, גמישות, יכולות תנועה, ביטחון עצמי (משפיע גם על היציבה) ועמידה נכונה.

אם ניקח לדוגמא שחקנים, הרי שמאוד חשוב להם להרגיש נינוחים על הבמה, עם ביטחון עצמי גבוה, עם גוף יציב וגמיש, כאשר זה משפיע בצורה ישירה על התקשורת שלהם אל מול הקהל וכמובן מול עצמם, על האודישנים וההופעות.

שחקן שמרגיש טוב עם עצמו מבחינת גוף נפש, ישדר זאת לסובבים (הקהל, הבוחנים באודישן).

 

אימונים אישיים לילדים

קיימת תופעה מאוד נפוצה, שהילדים משמינים והופכים להיות מכורים לטלוויזיה ולמחשב וכתוצאה מכך הם לא עושים כלום, אוכלים הרבה ג'אנק פוד, לא עושים פעילות גופנית בצורה מסודרת, וכתוצאה מכך הם עולים במשקל (תקופת הקורונה והשיעורים בזום, תרמו המון להשמנת ילדים).

 

מה הם היתרונות של זה?

 • בניית עצם
 • שיפור יציבה
 • תזונה מאוזנת
 • ירידה במשקל
 • תזוזה של הגוף
 • חיזוק ביטחון עצמי
 • שיפור דימוי עצמי
 • שיפור הקואורדינציה
 • שיפור יכולות מוטוריות
 • הקניית הרגלים בריאים
 • ארגז כלים להתמודדות נכונה מול המסכים

 

מה אנחנו מציעים עבור הילד שלך?

 • אירובי
 • טבטה
 • מחזורי
 • סולמות
 • כדורגל
 • משקולות
 • כושר ביתי
 • אימון תחנות
 • תרגילים עם משקל גוף

 

המטרה שלנו היא להתאים לילד שלך, את הפעילות הטובה והנכונה ביותר עבורו.

 

אימון לבני נוער והכנה לצבא – כושר קרבי

נועד לעודד התפתחות אישית בקרב צעירים, הן מבחינה גופנית פיזית והן מבחינה מנטלית.

גיל ההתבגרות זהו הגיל בו מתרחשים הרבה שינויים הורמונים וזה הזמן המושלם לעשות שינוי משמעותי.

באימונים נעבוד על הדברים הבאים: דימוי גוף, טכניקות כיצד לאכול בריא, תיקון הרגלי צריכה לא בריאים, שיפור היכולות הגופנית לטובת הצבא, טיפים לגיבושים.

הפגישה הראשונה תהיה בנוכחות ההורים זה בטוח, ואולי גם בהמשך הם יהיו נוכחים (לפי הצורך כמובן).

 

אימון לגברים

מאמן יגיע עד אליך או קיימת אפשרות לקבל תכנית אימון ביתית שניתן לעשות בבית בצורה עצמאית לפי הרמה שלכם (קל, בינוני, קשה) ולפי הציוד שיש ברשותכם.

כל תכנית נבנית לפי המטרה והצרכים שלך כמו למשל: פיתוח מסת שריר, חיטוב הגוף, כוח, הורדת אחוזי שומן.

ולצד זה תקבלו תפריט תזונה לחיטוב, למסה ולירידה במשקל.

 

כושר לנשים בהריון ולאחר לידה

תוכלי לבחור במאמנת או מאמן אשר יגיעו עד אליך, וכמובן אשר עברו הכשרה מתאימה ובעלי התעודות הנכונות.

ביחד תעבדו על הדברים החשובים לך כגון: תרגילים לחיזוק רצפת האגן, חיזוק שרירי הבטן, שיפור היכולת הגופנית, עבודת גמישות ואלסטיות, תרגילים אחרי קיסרי, פילאטיס, יוגה, הליכה, שחייה, התעמלות אחרי לידה עם התינוק.

אנחנו נחזיר אותך לעניינים, צעד אחרי צעד בליווי מסור ויחס אישי וזאת כדי שתהיי מאושרת מתמיד.

 

אימון לגיל השלישי

הגעתם לגיל המופלג וברצונכם להירשם לפעילות ספורטיבית? בשביל זה אנחנו כאן בכדי לעזור לכם.

זה ידוע כי פעילות גופנית עוזרת בהתאוששות מפציעות של נפילות, מחזקת צפיפות עצם שכן יש בריחת סידן כשמתבגרים, תורמת לחיזוק המפרקים וחיזוק השלד, משפרת את מצב הרוח ותורמת לירידה של לחץ דם.

אנו מציעים: אימון משקולות, על כסא, עם מקל, גומיה, אירובי, בונה עצם ומחזקת תהליכי הזדקנות (פלדנקרייז).

 

שיקום לאחר פציעות ספורט

נוכל בהחלט לעזור לכם עם כל מיני פציעות ובכפוף להנחיות שקיבלתם מהאורתופד או הפיזיותרפיסט.

ניתן לסייע בדברים הבאים: פריקת כתף, דלקות בגידים, מתיחה בשריר וברצועות, כאבי גב תחתון ושברי מאמץ. כל פציעה, שונה בטיפול ובתרגילים ואתם תהיו זקוקים לטיפול נכון ואבחנה מדויקת.

 

אימוני ריצה ואירובי

הפעילות הזאת מיועדת עבור חבר'ה מתחילים ולא מיומנים בכלל ובהחלט יכולה להתאים לספורטאים מתקדמים שרוצים לשפר הישגים וביצועים.

השיעורים משלבים שיפור טכניקה ויכולות גופניות, בנית תכנית אימונים אישית, המלצה על נעליים.

ניתן לעשות פעילויות נוספות אשר מגבירות את הדופק ותורמות לשריפת קלוריות כגון: קיקבוקס, חבל, עיצוב דינמי, הליכה מהירה, רכיבה על אופניים וריצה קצרה.

כדי להיות איש מקצוע כזה חובה לעבור קורס מסודר.

בניית תוכנית אימונים מקצועית עם קובי הקוסם

תוכנית אימונים מותאמת מטרה

קובי היועץ המקצועי שלנו יבנה לכם תוכנית אימונים מקצועית אותה ניתן להתאים לחדר כושר או בבית. בנוסף לדגשים המקצועיים ולתרגילים השונים, אתם תקבלו גם ייעוץ תזונתי ברמה הכי גבוהה שיש על ידי קובי.

אימון ראשון בלי התחייבות

אימון ראשון ב- 200 ש"ח חד פעמי

בניית תוכנית אימונים מקצועית בתשלום

ליווי צמוד של מר ישראל החטוב

אימון ראשון בלי התחייבות

אימון ראשון ב- 200 ש"ח חד פעמי

דברו איתיוואטסאפ