לוגו - מאמן כושר אישי פרסונל פיט
כפיפות בטן בבית

אימון כושר אישי בבית

בכתבה הבאה, אנחנו הולכים לספר לכם קצת על אימון כושר אישי בבית, היתרונות שניתן להפיק מאימונים בבית למשל: מינוף הזמן ולעבוד נטו ללא תירוצים מיותרים, סוגי האימונים אותם ניתן לעשות בבית וכמובן מהו המחיר של אימונים אישיים עד הבית.

אימון מכרעים בפארק

אימון כושר אישי בפארק

בפוסט הבא, תוכלו לקרוא בהרחבה על אימון כושר אישי בפארק בין אם זה על יתרונותיו הרבים שהוא מציע לעומת אימון בבית, הסוגים השונים של האימונים אותם ניתן לבצע בפארק למשל: אימוני TRX, ריצות, הליכות, יוגה, פילאטיס ואימונים בקבוצה.

ישיבה על פיטבול במשרד

אימון כושר אישי במשרד

אימון כושר אישי במשרד מיועד לכל אותם האנשים שעסוקים במשרדם לכל אורך שעות היום, המחפשים פעילות גופנית שתגיע אליהם. האימונים הינם מגוונים ומטרתם להעניק אתנחתא מכל הטיפסולוגיה והלחץ בעבודה וכמובן לחזק את הגוף.

אימון כושר אישי בים

אימון כושר אישי בים

פוסט מופלא על אימוני כושר המתקיימים בחוף הים. הפוסט מנסה לבדל את האימון בים משאר האימונים ולהציג את יתרונות האימון, ובנוסף מציג מספר אפשרויות בהן ניתן להתאמן בים. כמובן שקיימים עוד מספר רב של סוגי אימונים מהם תוכלו להתרשם.

תרגיל מקבילים לחיזוק הידיים

אימון כושר אישי אחד על אחד

כתבה מצוינת על אימון כושר אישי אחד על אחד, בה תמצאו מידע רב בנושא כמו: מהו ההבדל בין אימונים אישיים לאימוני כושר קבוצתיים? היתרון המובהק של אימון אישי על פני אימונים אחרים? לאחר שתסיימו לקרוא, אתם מוזמנים להשאיר לנו פניה באתר שנחזור אליכם

אימון כושר זוגי

אימון כושר זוגי

בסרטון וידאו זה תוכלו לצפות באימון כושר זוגי המתרחש בפארק. התרגילים בסרטון הם רק דוגמא קלה למה שניתן לעשות יחד עם הזוג, כמובן שקיימים עוד עשרות תרגילים שאנחנו שומרים לכם בהפתעה. אז אם בא לכם לצפות בסרטון תלחצו פה.

אימון כושר לפני חתונה

אימון כושר לפני חתונה

אימון כושר לפני חתונה, זוהי חוויה מטריפה לבני הזוג הכוללת: אימונים משותפים והדדיות לטובת השגת התוצאות הרצויות עד ליום החתונה. סדרת האימונים מטרתה להעניק לבני הזוג ארגז כלים אותו יוכלו לקחת איתם הלאה, במטרה להמשיך לאחר החתונה.

פעילות גופנית לגיל הזהב

פעילות גופנית לגיל הזהב

הכתבה הבאה מתארת את היתרונות בפעילות גופנית לגיל השלישי, כמו כן תוכלו למצוא המלצות לפעילויות גופניות מומלצות וכמובן מס' דגשים מקצועיים שיש לנהוג על פיהם. אנו מקווים כי תאהבו את הכתבה, לשאלות מוזמנים לפנות אלינו.

שכיבות סמיכה באימון חוץ

אימון כושר אישי בחוץ

הפוסט הבא, מכיל מידע על אימון כושר אישי בחוץ למשל: מהן הסיבות בהן נעדיף להתאמן בחוץ? מהם המקומות האידיאליים לאימוני חוץ? איזה ציוד המאמן מביא איתו לאימונים? אנחנו מקווים שהפוסט יתרום ויקל על הבחירה שלכם בבחירת האימון

שני ילדים באימון

מאמן כושר אישי לילדים

כתבה טובה, אשר תעזור לכם ההורים להבין קצת יותר על כל הנושא של אימוני כושר לילדים עם מאמן אישי צמוד. בכתבה תוכלו למצוא את היתרונות באימון, סוגי אימון המותאמים לילדים וכמובן איזה אפקט יש לאימון על ילדכם. לתיאום אימון הכרות דברו איתנו

אימון ראשון בלי התחייבות

אימון ראשון ב- 200 ש"ח חד פעמי

דברו איתיוואטסאפ