לוגו - מאמן כושר אישי פרסונל פיט

פינת השאלות של צוות פרסונל פיט, תעסוק בכל הנושאים החמים והרלוונטיים שמתאמנים רבים שואלים ומבקשים לדעת תשובות הגיוניות וברורות. הפינה תתעדכן מעת לעת בהתאם לשאלות השונות ותכיל מידע רב הנאסף הן מרחבי האינטרנט וממחקרים ספרותיים.

באילו תחומים תעסוק פינת השאלות?

פינת השאלות, תתרכז בנושאים מדוברים ורלוונטים מאוד למשל: איך לעשות אימון כושר בבית? איך לבחור חדר כושר? איך משחררים שרירים תפוסים אחרי אימון? כיצד משיגים בטן שטוחה? איך מומלץ להעביר אימון כושר אישי? ועוד ארסנל רחב של שאלות ותשובות שאספנו רק בשבילכם.

כיצד נולדה פינת השאלות?

הרעיון היה להעניק מענה לשאלות נפוצות שנשאלות לעיתים רבות בפורומים, באינטרנט במדיה החברתית או תוך כדי אימונים בזמן אמת. חיפוש באינטרנט לא בהכרח נותן את התשובות בשלמותן, לכן החלטנו להרים את הכפפה ולענות על שאלות נפוצות ופופולאריות בקרב הקהל הרחב בצורה ברורה ומקצועית.

מי עונה בפינת השאלות?

העונים העיקרים הם מדריכים בעלי ידע וניסיון רב אשר למדו באקדמיות ומכללות כאלו בעלי תארים ראשונים, שניים או בעלי תעודות מקצועיות. מקור ההשראה לתשובות בפוסטים, הינו על פי מקרים אישיים של מאמנים ולקוחות ואילו התשובות הינן מתוך מחקרים, ספרות מקצועיות עם שילוב של וותק של שנים.

כל כמה זמן הפינה תעודכן?

צוות פרסונל פיט, עושה את מיטב המאמצים להוסיף ולחדש כל הזמן במחקרים מעניינים ובכתבות מסקרנות. אין לנו מימד זמן ספציפי בו נוכל לנקוב, אך יחד עם זאת יש לנו רצון מטורף לעשות זאת כמה שיותר מהר על מנת שתוכלו להיכנס לאתר שוב ושוב ללמוד ולהשכיל בחומרים חדשים.

מיהו קהל היעד של פינת השאלות?

פינת השאלות, מופנית לכלל הלקוחות באשר הם בין אם זה גברים, נשים ובני נוער אשר לכולם מכנה משותף אחד והוא כושר, תזונה ובריאות. אם ממש מתחשק לכם שנענה על שאלה בצורה מקצועית, אתם מוזמנים לכתוב לנו ואנו נגריל מכל הגולשים את השאלה הפופולארית ביותר ועליה נדאג להשיב בפוסט מקצועי וטוב.

האם אפשרי לקבל ייעוץ מקצועי במציאות ולא רק דרך האינטרנט?

בוודאי שכן, צוות מאמני הכושר המקצועי שלנו ישמח להיפגש אתכם ולהשיב על שאלותיכם. חשוב לציין, כי כל פגישה הינה בעלות של אימון כושר רגיל ועליכם לשלם בהתאם עבור הייעוץ אותו אתם מקבלים מהמדריך שלכם.

אימון ראשון בלי התחייבות

אימון ראשון ב- 200 ש"ח חד פעמי

דברו איתיוואטסאפ